Середа., 27. вересня 2023

Уряд запускає нові механізми підтримки вимушених переселенців

Уряд України розпочинає низку програм з підтримки вимушених переселенців – людей, які залишили житло і втратили роботу через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали в безпечні місця.

Так, для підтримки внутрішньо переміщених осіб на території України передбачені наступні механізми:

Детальніше...

Dop polis 2022 03 09Берегівським поліцейським передано інвентар, який стане у нагоді для забезпечення правопорядку в умовах воєнного стану

Так, 09 березня голова Берегівської районної ради Карло Резеш передав начальнику Берегівського райвідділу поліції Михайлові Варзі допоміжний інвентар та матеріали для потреб особового складу.

Слід зазначити, що електрогенератор, лед фонарі, рюкзаки та портативні акумулятори отримані від закордонних партнерів у вигляді гуманітарної допомоги, які відгукнулися на заклик депутата Закарпатської обласної ради Чаби Пейтера.

Сподіваємося, що зазначена допомога стане в нагоді наших правоохоронців, які в умовах воєнного стану докладають максимум зусиль задля забезпечення на території району законності та дотримання порядку.

01Гуманітарна допомога для потреб захисників України на передовій

З початком війни Росії проти нашої держави не тільки вся Україна об’єдналася у спротиві, а все більше і більше жителів закордонних країн допомагають у цій нелегкій боротьбі. Так, жителі прикордоннихнаселених пунктів Угорщини, що межують із Пийтерфолвівською територіальною громадою зібрали та передали сільській раді чималий об’єм гуманітарної допомоги. Крім того, місцевий бізнес теж не сидить склавши руки і надає як власну продукцію так і сам здійснює збір найнеобхіднішого.

Детальніше...

DSC 0085У Берегівській районній раді провели позачергову сесію

Пленарне засідання якої відбулося 02 березня, а скликання її у екстреному порядку викликане нагальною потребою подальшого і чимскорішому налагодження роботи територіальної оборони Берегівського району.

Детальніше...

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області
« 01 » 03 2022                       м.Берегове                 № 11

 

Про скликання десятої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Детальніше...

01У Берегівській районній раді відбулася позачергова сесія,

приводом скликання якої була пропозиція п’ятнадцяти депутатів районної ради різних політичних сил та лист в.о. голови, першого заступника голови Берегівської райдержадміністрації про скликання позачергової сесії на тлі інформаційних повідомлень про посилення загроз безпековій ситуації в Україні, провокованих ескалацією військової агресії з боку Російської Федерації в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

15.02.2022            м.Берегове             № 9

Про скликання дев’ятої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4, 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи лист в.о. голови, першого заступника голови Берегівської районної державної адміністрації Матія В.О. та пропозицію депутатів районної ради про скликання позачергової сесії:

Детальніше...

01Відбулася сесія Берегівської районної ради

Пленарним засіданням 03 лютого 2022 року завершилася робота чергової восьмої сесії районної ради, участь у якому взяли 25 депутатів. Так, за головуванням голови ради Карла Резеша було обговорено два десятки питань та прийнято 18 рішень.

Перед затвердженням порядку денного поточної сесії, для забезпечення ведення виконавчим апаратом протоколу та організації підрахунку результатів поіменного голосування було утворено секретаріат у складі трьох депутатів (Маргарита Віраг (фракція КМКС-ПУУ), Евеліна Гречка (фракція Слуга Народу) та Мікловш Товт (фракція Демократичної партії угорців України).

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

" 24 "    01     2022                  м.Берегове                          №  

 

 

Про скликання восьмої сесії
районної ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати восьму сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 03 лютого 2022 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради на якому розглянути такі питання:

Детальніше...

IMG 30071Голова обласної ради та обласної державної адміністрації відвідали Берегівщину

06 січня з робочим візитом Володимир Чубірко, голова Закарпатської обласної ради та Віктор Микита, голова Закарпатської облдержадміністрації відвідали Берегівський район.

Першою зупинкою делегації був об’єкт будівництва - завод механізованої переробки твердих відходів потужністю від 20 до 30 тис. тонн на рік у с. Яноші, де очільників краю зустріли голова Берегівської райради Карло Резеш, в.о. голови, перший заступник райдержадміністрації Віталій Матій та Берегівський міський голова Золтан Бабяк.

Детальніше...

IMG 20211216 123616У Берегівській районній раді відбулася сесія

16 грудня пленарним засіданням завершилася сьома сесія Берегівської районної ради. Як того вимагає закон, пленарному засіданню передувала робота депутатів у постійних депутатських комісіях.

Так, 14 грудня за керівництвом голів постійних комісій Жупанина Віктора, Калинич Віктора, Товт Мікловша та Форкош-Кордонець Габріелли депутати детально розглянули та обговорили запропоновані проекти рішень.

Детальніше...

0114691На Берегівщині вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня відбулася зустріч керівників Берегівського району – голови районної ради Карла Резеша, в.о. голови, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія із ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС та ветеранами МВС. Слід відмітити, що ініціатором такої зустрічі був Кантор Стефан Стефанович, очільник Берегівської районної організації ветеранів України. На зустрічі було обговорено проблемні питання ветеранів, ветеранської організації, про майбутні плани та перспективи співпраці в умовах проведеної децентралізації.

Детальніше...

ПАСПОРТ
бюджетної програмимісцевого бюджету на 2021 рік
Інші заходи, пов'язані  з економічною діяльністю

ПАСПОРТ
бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік
Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства

ПАСПОРТ 
бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік
Організаційне, інформаціно-аналітичне та матеріално-технічне забезпечення ліяльності обласної ради, районної ради

Бюджетний запит на 2022-2024 роки

вітання день самоврядування

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

«

06

»

12

2021

м.Берегове

37

Про скликання сьомої сесії
районної ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сьому сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 16 грудня 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради на якому розглянути такі питання:

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

« 15 » 11 2021                                 м.Берегове                                №33

 

 

Про скликання шостої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

З метою забезпечення належного функціонування виконавчого апарату районної ради починаючи з 2022 року в умовах суттєвого скорочення витрат на його утримання, що випливає із листа фінансового управління Берегівської районної державної адміністрації від 11.10.2021 року №01-11/210, яким доведені орієнтовні граничні обсяги видатків районного бюджету на 2022 рік, відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати шосту (позачергову) сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 25 листопада 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...