2024 július 15
Nem léteznek fordítások.
У Берегівському районі відзначили День Державності України!
Сьогодні, 15 липня, навпроти адмінбудівлі райради відбулися урочистості, присвячені Дню Державності України.
Так, з нагоди свята голова районної ради Карло Резеш, голова Берегівської РДА Віталій Матій та Берегівський міський голова Золтан Бабяк спільно з представниками державних установ району, військовими, ведучим консулом Консульства Угорщини в місті Берегове та громадськістю взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора України.