Вівторок., 26. вересня 2023

1000У Берегівській районній раді відбулася сесія

Пленарне засідання чотирнадцятої сесії було скликане і проведене головою районної ради Карлом Резешом 23 лютого, у роботі якого взяв також участь голова начальник районної військової адміністрації Віталій Матій.

У цей же день, напередодні, відбулися засідання постійних комісій та президії з попереднім розглядом та погодженням питань, які планувалось винести на розгляд депутатського корпусу.

Детальніше...

a25e04fcda457752d8927a4258ddf70bГолова Берегівської районної ради Карло Резеш разом із депутатом обласної ради Юдітою Петеї, начальником Берегівської районної військової адміністрації Віталієм Матійом, керівником Акредитованого відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Яношем Геревичем відвідали Перехрестівську школу-інтернат Берегівського району, де нині проживають більш ніж сто вимушених переселенців.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

«

13

»

02

2023

м.Берегове

3

Про скликання чотирнадцятої сесії
районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55

Детальніше...

0011Для потреб обласного закладу з надання психіатричної допомоги у м.Берегово з Угорщини передали енергозберігаючі лампочки

29 грудня мер угорської територіальної громади Фийнєшлітке Мігай-Тібор Марта привіз для потреб обласної психіатричної лікарні у м. Берегово чотириста енергозберігаючих LED-лампочок, які у час гострої нестачі електроенергії у державі стануть у нагоді.

Детальніше...

14 3 160x107Верховна та обласна ради відзначили представників органів місцевого самоврядування Закарпаття

До Дня місцевого самоврядування у сесійній залі Закарпатської обласної ради грамотами різного рівня відзначили керівників територіальних громад, районних рад, обласних депутатів та працівників органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

DSC 0230Відзнаками нагороджено представників місцевого самоврядування

Сьогодні можемо відмітити, що місцеве самоврядування в Україні переживає непрості часи, адже з початком поточної каденції місцевих рад відбулася децентралізація, їм на місця передані повноваження і практично на місцях необхідно було налагоджувати роботу по новому, яка до тих пір була зосереджена на районному і обласному рівнях.

Детальніше...

DSC 0003На Берегівщині відзначили військових та волонтерів

Вчора, 06 грудня у великому залі Берегівської районної ради було велелюдно, адже щороку п’ятого грудня міжнародна спільнота відзначає Міжнародний День волонтера, а шосте грудня в Україні є днем Збройних сил України. Відтак, з початком збройної агресії нашого північного сусіда, яка бере початок ще із 2014 року, а із повномасштабним вторгненням 24 лютого цього року поняття волонтера і збройних сил міцно сплелись в єдину міцну і потужну силу взаємопідтримки громадянського суспільства і тому в районі було вирішено на одному урочистому заході відмітити представників обох професій.

Детальніше...

0 02 05 ba6244926d8956e17fde2ecfe8314af908ee0154846e10c810f8020fe46a2f35 1aba5a00Пийтерфолвівська загальноосвітня школа відзначила ювілей

У п'ятницю, 02 грудня у Пийтерфолвівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти громади присвячена 50-річчю заснування школи.

В урочистостях узяв також участь голова Берегівської районної ради Карло Резеш та Пийтерфолвівський сільський голова Йосип Оросі.

Директор школи Уйфалуші І.А. виступила з доповіддю на тему «Формування професійної компетентності педагогів, ключових компетентностей учнів як важлива складова розвитку сучасної школи. Новий Державний стандарт освіти».

Детальніше...

окУгорські партнери передали для потреб обласної психіатричної лікарні у м. Берегово електрогенератор

Напередодні до голови Берегівської районної ради Карла Резеша звернулася Тетяна Алмашій, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги м.Берегова» Закарпатської обласної ради з тим, що очолюваний нею заклад був попереджений про можливі майбутні екстрені відключення електроенергії і чи не є змоги допомогти лікарні із обладнаннями безперебійного живлення для котельні з тим, щоби хоча б було забезпечене тепло у разі вимкнення електроенергії.

Детальніше...

01На Берегівщині запрацював перший «Пункт Незламності»

24 листопада голова районної ради Карло Резеш разом із головою районної військової адміністрації Віталієм Матієм оглянули роботу «Пункту Незламності» у Великій Бийгані.

Про роботу пункту, організаційні моменти його запуску та його можливості керівників району поінформувала голова Великобийганської сільської територіальної громади Оніка Надь.

Детальніше...

окипнюк 01Учасника зимових олімпійських ігор у Пекіні 2022 року було відзначено медаллю Берегівської районної ради «За розвиток Берегівщини»

Уродженець Берегівського району Олександр Окіпнюк, спільним розпорядженням голів Берегівської районної ради та райдержадміністрації удостоєний районною відзнакою – медаллю «За розвиток Берегівщини». Так, на зимових олімпійських іграх у Пекіні 2022 року, Олександ, представляючи Україну у змаганнях з фристайлу, в дисципліні акробатика посів високе дев’яте місце з чим прославив наш Берегівський район.

Детальніше...

сесія 01У Берегівській райраді відбулася тринадцята сесія

Вчора, 24 листопада, за головуванням голови ради Карла Резеша відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії. У залі було зареєстровано 30 депутатів.

У роботі сесії узяв участь Віталій Матій - голова Берегівської РДА, голови територіальних громад, керівники установ та організацій району.

Детальніше...

01На Берегівщині завершили реконструкцію дамби на р. Тиса, наділянці с. Теково – с. Гетеня

23 листопада голова районної ради Карло Резеш, голова Берегівської РДА Віталій Матій спільно із керівництвом закарпатської ОДА та Байсейонового управління водного господарства р. Тиса узяли у відкритті після реконструкції лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с. Теково – с. Гетиня.

Детальніше...

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Берегівська районна територіальна виборча комісія Закарпатської області

ПОСТАНОВА
м. Берегово

15 год. 00 хв.


09 листопада 2022 року                                                                    № 49

Про визнання обраним депутатом Берегівської районної ради
Берегівського району Закарпатської області наступного за черговістю
кандидата в депутати в територіальному виборчому списку кандидатів у
депутати від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОІ ПАРТІІ
«СЛУГА НАРОДУ» у територіальному виборчому окрузі №3.

 

 

 

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Берегівська районна територіальна виборча комісія

Закарпатської області 

ПОСТАНОВА
м. Берегово

17 год. 00 хв.

09 листопада 2022 року                                                             № 50

Про реєстрацію депутата Берегівської районної ради Берегівського
району Закарпатської області

 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

« 14 » 11 2022                м.Берегове                     № 25

Про скликання тринадцятої сесії
районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 1. скликати тринадцяту сесію районної ради VІІІ скликання.

2. Провести:

Детальніше...