Субота., 13. липня 2024

Prap 1Вся Україна 23 серпня вшановує одну із головних державних свят —День Державного Прапору України

Тепер це не лише символ української незалежності та незламності, це символ свободи цілої Європи від абсолютного зла ХХІ століття – рашизму, символ нашої майбутньої Перемоги.

З нагоди свята, біля адмінбудівлі райдержадміністрації відбулася традиційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Детальніше...

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Берегівська районна територіальна виборча комісія

Закарпатської області

П О С Т А Н О В А

м. Берегово

13 год. 00 хв.                                                         15 серпня 2023 року №56

Про визнання обраним депутатом Берегівської районної ради Берегівського району Закарпатської області наступного за черговістю кандидата в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ УГОРЦІВ УКРАЇНИ

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Берегівська районна територіальна виборча комісія

Закарпатської області

П О С Т А Н О В А

м. Берегово

13 год. 00 хв.                                                                15 серпня 2023 року №55

Про визнання обраним депутатом Берегівської районної ради Берегівського району Закарпатської області наступного за черговістю кандидата в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «КМКС» ПАРТІЯ УГОРЦІВ УКРАЇНИ

 

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Берегівська районна територіальна виборча комісія

Закарпатської області

П О С Т А Н О В А

м. Берегово

13 год. 00 хв.                                                           15 серпня 2023 року №53

Про визнання обраним депутатом Берегівської районної ради Берегівського району Закарпатської області наступного за черговістю кандидата в депутати в територіальному виборчому списку кандидатів у депутати від ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «КМКС» ПАРТІЯ УГОРЦІВ УКРАЇНИ у територіальному виборчому окрузі №5

зображення viber 2023 07 24 10 00 20 754Великоберезькі велосипедисти в залі стали призерами на турнірі у Словаччині

У період з 15 по 17 липня у словацькому місті Коларово відбувся турнір велосипедного спорту в залі «Кубок Вишеграду». Участь у змаганнях узяла команда з Берегівщини, а саме з Великих Берегів, тренером і керівником якої є Тихомир Гейці, депутат Берегівської районної ради.

Отже, команда Великоберезької ГО «Спортивний клуб «Велосипедний спорт в залі» була представлена у різних вікових категоріях, де в кожній було здобуто відповідні призові місця.

Детальніше...

DSC 1123Відбулася 15-та сесія Берегівської районної ради,

Пленарне засідання якої було проведене за головуванням голови ради Карла Резеша 29 червня 2023 року.

Розпочалося засідання із вшануванням хвилиною мовчання пам’яті загиблих та жертв, що загинули внаслідок війни, яку росія розв’язала проти України.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

« 19 » 06 2023            м.Берегове                 №41

Про скликання п’ятнадцятої сесії
районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Детальніше...

ЯношіГолова Берегівської районної ради Карло Резеш взяв участь у стартовій конференції проєкту «Стартова конференція проєкту «ZeroWaste: Theory for Everybody, Practice for Everyone in the Cross-Border Region».

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерство енергетики Угорщини, мета якого - будівництво сміттєсортувального заводу в селі Яноші Берегівського району, а також сталий розвиток території, яка перетинає українсько-угорський кордон з екологічної точки зору, створення основ системи управління відходами, умов для селективного збору відходів.

Детальніше...

Жур 1

Щороку, 6 червня відзначаємо День журналіста України.

З цієї нагоди голова Берегівської районної ради Карло Резеш та голова Берегівської РДА Віталій Матій привітали журналістів краю та відзначили спільними грамотами Берегівської районної ради та районної державної адміністрації представників засобів масової інформації за багаторічну плідну працю, конструктивне висвітлення актуальних питань регіонального розвитку, високу професійну майстерність.

Детальніше...

1

31.05.2023 року на території Батівської громади, голова районної ради Карло Резеш, голова райдержадміністрації Віталій Матій разом з керівництвом області, інвесторами Коростеннського заводу МДФ, Українською холдинговою лісопильною компанією та Батівською громадою заклали символічну капсулу під будівництво одного з найбільших підприємств деревообробної галузі України - виробничо-перевантажувального комплексу «БФ ТЕРМІНАЛ».

Детальніше...

изображение viber 2023 03 03 1На Берегівщині розпочалася робота з розробки регіональної програми розвитку дитячо-юнацького гандболу

03 березня на базі Чорнотисівської загальноосвітньої школи відбулося перше масове тренування з гандболу дітей шкільного віку, яке проводилося в рамках розробки регіональної програми розвитку дитячо-юнацького гандболу.

Детальніше...

GyertyaДепутатський корпус та виконавчий апарат Берегівської районної ради висловлює глибоке співчуття заступнику голови ради

Кочішу Михайлу Петровичу

з приводу важко втрати - смерті батька.

1000У Берегівській районній раді відбулася сесія

Пленарне засідання чотирнадцятої сесії було скликане і проведене головою районної ради Карлом Резешом 23 лютого, у роботі якого взяв також участь голова начальник районної військової адміністрації Віталій Матій.

У цей же день, напередодні, відбулися засідання постійних комісій та президії з попереднім розглядом та погодженням питань, які планувалось винести на розгляд депутатського корпусу.

Детальніше...

a25e04fcda457752d8927a4258ddf70bГолова Берегівської районної ради Карло Резеш разом із депутатом обласної ради Юдітою Петеї, начальником Берегівської районної військової адміністрації Віталієм Матійом, керівником Акредитованого відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Яношем Геревичем відвідали Перехрестівську школу-інтернат Берегівського району, де нині проживають більш ніж сто вимушених переселенців.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

«

13

»

02

2023

м.Берегове

3

Про скликання чотирнадцятої сесії
районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55

Детальніше...