Понеділок., 28. листопада 2022

ОГОЛОШЕННЯ

Берегівська районна територіальна виборча комісія інформує про визнання обраним депутатом Берегівської районної ради Закарпатської області від Закарпатсько Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

ПОСТАНОВА від 19.05.2022 №47

pamyat

Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат Берегівської районної ради висловлюють щирі співчуття заступниці голови Берегівської районної військової адміністрації Данич Єві Василівні з приводу смерті її мами - Дербак Юлії

Вічна та світла пам'ять!

080422Для потреб Берегівської тероборони передано пальне та оргтехніку
 
Сьогодні, 08 квітня, голова Берегівської районної ради Карло Резеш разом із депутатом Берегівської міської ради (помічник депутата обласної ради Чаби Пейтера - за сумісництвом) Дьизив Товтом передали командуванню Берегівського батальйону територіальної оборони ЗСУ по триста літрів дизпалива та бензину, три одиниці багатофункціональних пристроїв та коробку офісного паперу.
Вказані матеріали допоможуть військовим району у формуванні якісної територіальної оборони на тлі повномасштабної війни із росією.
В цій ситуації критично важливо, щоб створене командування якнайякісніше організовувало роботу розгорнутих частин та підрозділів ТрО.
Слід зазначити, що необхідні матеріали на прохання військових придбав власним коштом депутат Закарпатської обласної ради Чаба Пейтер.

евакуація тгбот 1024x1024Запрацював телеграм бот для тих хто потребує евакуації або екстреної гумдопомоги

Для тих хто потребує евакуації або надання екстреної гуманітарної допомоги у зонах бойових дій і на територіях, які перебувають під окупацією запрацював телеграм бот @Evacuation2022_bot.

Отримана інформація оперативно опрацьовуватиметься МВС України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, у співпраці з Координаційним центром Української асоціації районних та обласних рад з питагь територіальної оборони, враховуючи практичний досвід проведення заходів з евакуації за час українсько-російської війни.

Детальніше...

2Берегівська військова адміністрація разом і районною радою провели нараду-семінар із міськими, селищними та міськими головами

6 квітня у малому залі засідань Берегівської районної ради за головуванням в.о. начальника Берегівської районної військової адміністрації Віталія Матія відбулася нарада із головами територіальних громад району та їх заступниками. Співорганізатором засідання виступила районна рада, яку представляли голова Берегівської районної ради Карло Резеш та його заступник Михайло Кочіш.

Детальніше...

Уточнено особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану

Урядом прийнято постанову № 343 , якою передбачено, що фінансування та виплата пенсій за квітень 2022 року на території, де проводяться бойові дії та які визначені Мінрегіоном з переліку, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 року № 204 “Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми “єПідтримка”, особам, яким виплачується пенсія через їх поточні рахунки в банках або через АТ “Укрпошта”, за датами виплати, визначеними Пенсійним фондом України за погодженням з Міністерством соціальної політики, здійснюється починаючи з 25 березня 2022 року в межах фінансових можливостей Пенсійного фонду України.

Детальніше...

Уряд запускає нові механізми підтримки вимушених переселенців

Уряд України розпочинає низку програм з підтримки вимушених переселенців – людей, які залишили житло і втратили роботу через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали в безпечні місця.

Так, для підтримки внутрішньо переміщених осіб на території України передбачені наступні механізми:

Детальніше...

Dop polis 2022 03 09Берегівським поліцейським передано інвентар, який стане у нагоді для забезпечення правопорядку в умовах воєнного стану

Так, 09 березня голова Берегівської районної ради Карло Резеш передав начальнику Берегівського райвідділу поліції Михайлові Варзі допоміжний інвентар та матеріали для потреб особового складу.

Слід зазначити, що електрогенератор, лед фонарі, рюкзаки та портативні акумулятори отримані від закордонних партнерів у вигляді гуманітарної допомоги, які відгукнулися на заклик депутата Закарпатської обласної ради Чаби Пейтера.

Сподіваємося, що зазначена допомога стане в нагоді наших правоохоронців, які в умовах воєнного стану докладають максимум зусиль задля забезпечення на території району законності та дотримання порядку.

01Гуманітарна допомога для потреб захисників України на передовій

З початком війни Росії проти нашої держави не тільки вся Україна об’єдналася у спротиві, а все більше і більше жителів закордонних країн допомагають у цій нелегкій боротьбі. Так, жителі прикордоннихнаселених пунктів Угорщини, що межують із Пийтерфолвівською територіальною громадою зібрали та передали сільській раді чималий об’єм гуманітарної допомоги. Крім того, місцевий бізнес теж не сидить склавши руки і надає як власну продукцію так і сам здійснює збір найнеобхіднішого.

Детальніше...

DSC 0085У Берегівській районній раді провели позачергову сесію

Пленарне засідання якої відбулося 02 березня, а скликання її у екстреному порядку викликане нагальною потребою подальшого і чимскорішому налагодження роботи територіальної оборони Берегівського району.

Детальніше...

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області
« 01 » 03 2022                       м.Берегове                 № 11

 

Про скликання десятої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Детальніше...

01У Берегівській районній раді відбулася позачергова сесія,

приводом скликання якої була пропозиція п’ятнадцяти депутатів районної ради різних політичних сил та лист в.о. голови, першого заступника голови Берегівської райдержадміністрації про скликання позачергової сесії на тлі інформаційних повідомлень про посилення загроз безпековій ситуації в Україні, провокованих ескалацією військової агресії з боку Російської Федерації в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

15.02.2022            м.Берегове             № 9

Про скликання дев’ятої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4, 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи лист в.о. голови, першого заступника голови Берегівської районної державної адміністрації Матія В.О. та пропозицію депутатів районної ради про скликання позачергової сесії:

Детальніше...

01Відбулася сесія Берегівської районної ради

Пленарним засіданням 03 лютого 2022 року завершилася робота чергової восьмої сесії районної ради, участь у якому взяли 25 депутатів. Так, за головуванням голови ради Карла Резеша було обговорено два десятки питань та прийнято 18 рішень.

Перед затвердженням порядку денного поточної сесії, для забезпечення ведення виконавчим апаратом протоколу та організації підрахунку результатів поіменного голосування було утворено секретаріат у складі трьох депутатів (Маргарита Віраг (фракція КМКС-ПУУ), Евеліна Гречка (фракція Слуга Народу) та Мікловш Товт (фракція Демократичної партії угорців України).

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

" 24 "    01     2022                  м.Берегове                          №  

 

 

Про скликання восьмої сесії
районної ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати восьму сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 03 лютого 2022 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради на якому розглянути такі питання:

Детальніше...

IMG 30071Голова обласної ради та обласної державної адміністрації відвідали Берегівщину

06 січня з робочим візитом Володимир Чубірко, голова Закарпатської обласної ради та Віктор Микита, голова Закарпатської облдержадміністрації відвідали Берегівський район.

Першою зупинкою делегації був об’єкт будівництва - завод механізованої переробки твердих відходів потужністю від 20 до 30 тис. тонн на рік у с. Яноші, де очільників краю зустріли голова Берегівської райради Карло Резеш, в.о. голови, перший заступник райдержадміністрації Віталій Матій та Берегівський міський голова Золтан Бабяк.

Детальніше...