Вівторок., 21. травня 2024

 Első Borzsovai „Tojásfestő verseny”

 A versenyt  a Borzsovai klub vezetője, Fornosi Pál nyitott meg. A műsorvezető Suta Alexandra üdvözölte a jelenlévőket. Bevezető beszédében ismertette a jelenlévőkkel a husvéti tojásfestés történetét. Többek között a  következőket  mondta: 

Детальніше...

 Környezettudatosságot — gyermekkortól

 Április 6-án Nagyberegre látogatott a Vertikál cégcsoport sajátos road—show-ja, hogy a helyi középiskola növendékeinek is bemutassa a környezetvédelem, a szelektív hulladékgyűjtés, a hulladék újrahasznosításának fontosságát.

Детальніше...

 На місці знайомилися з проблемами  с. Гут

 Цього вівторка, 19 квітня 2011 року, заступник голови районної ради Адальберт Браун та начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат районної ради Василь Лендєл побували в с. Гут.

Детальніше...

 Всі громади Берегівщини з бюджетом!

 Цього тижня завершилися сесії місцевих рад Берегівського району, на яких основним питанням було прийняття бюджетів на поточний рік. 

Детальніше...

  ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проектів регуляторних актів - проектів рішень сесії  Мочолянської сільської ради та аналізу регуляторного впливу. 

       На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання пропозицій чи зауважень  від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань  Мочолянська сільська рада повідомляє, про оприлюднення проектів рішень сільської ради з додатками та аналізу регуляторного впливу: 

-         Про встановлення місцевих податків  та  зборів на території Мочолянської сільської ради на 2016 рік.

-         Про встановлення ставок земельного податку на території Мочолянської сільської ради на 2016 рік.

-          Про встановлення ставки орендної плати землі  на 2016 рік.  

       Із повним текстом проектів рішень та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися в приміщенні Мочолянської сільської ради. 

       Пропозиції чи зауваженнь до проектів регуляторних актів приймаються письмово протягом 1-го місяця з дня оприлюднення за адресою:

90250, с. Мочола, вул. Леніна, 34, Мочолянська сільська рада Берегівського району Закарпатської області.  

 

 

         Сільський голова:  Балог Я.Я. 

 

          12.06.2015 року

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Бенянська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об‘єднань.

З текстом проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись тут (на офіційному WEB-порталі органів місцевого самоврядування Берегівського району) та в Бенянській сільській раді.

Стислий зміст:

Детальніше...

 До відому громади села Гут 

Гутівська сільська рада , як і кожного року так і в цьому 2015 році надала дозвіл на проведення зелених свят на подану заяву  від голови Гутівського осередку ТУКЗ – КМКС Балог  Аттіла  Йосиповича , дозволи  були надані  і в попередніх роках , а саме :

Детальніше...