Четвер., 13. червня 2024

 І на Берегівщині розпочався сезон відпочинку дітей
Дітям – радість, батькам - користь!  

 30 травня у Берегівському районі перед дітьми гостинно відчинили двері 34 пришкільні табори з денним перебуванням. За цьогорічний сезон оздоровленням та відпочинком у таборах всіх видів охоплять біля 2 800 дітей шкільного віку. 

Детальніше...

 Про скликання четвертої сесії
районної ради VІ-го скликання 

 Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати четверту сесію районної ради VІ-го скликання 17 червня 2011 року о 10.00 год. київського часу у великому залі районної ради з порядком денним: 

Детальніше...

 Колектив Берегівської райради теж долучився до Всеукраїнської  благодійної акції
 Щира допомога хворим дітям 

Детальніше...

На Берегівщини радилися про проблемні сільські бюджети
Вихід один: збільшення дохідної частини
 

 Цього тижня під головуванням заступника голови Берегівської районної ради Адальберта Брауна, за участю першого заступника голови РДА Степана Медвідя та начальника фінансового управління райдержадміністрації Олени Ваш, відбулися зустрічі з головами і головними бухгалтерами тих населених пунктів, де виникають проблеми з фінансуванням бюджетних закладів, апаратів рад.

Детальніше...

 За здоровий спосіб життя
 І в с. Гать буде свій майданчик!

 В області успішно реалізується державна програма з облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям. У Берегівському районі, зокрема, вже створені такі об’єкти у селах Яноші та В. Береги. Згідно подальших планів, спортивні майданчики з’являться також у селищі Батьово та у селах Гать, Дийда, Косонь.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян у с. Геча

 24 травня 2011 року, згідно з графіком, очільники Берегівщини провели виїзний прийом громадян у с. Геча. 

 

Детальніше...

 Форми та сітки — і для команд I- ої ліги
Влада Берегівщини активно підтримує футбол
 

 На Берегівщині реально дбають про розвиток фізичної культури, зокрема піднесення найпопулярнішого виду спорту — футболу. Свідченням цього є і те, що районна рада прийняла Програму сприяння діяльності Берегівської районної федерації футболу на 2010-2012 роки. Цією програмою зокрема передбачені кошти  для придбання спортивного інвентарю для футбольних клубів. 

Детальніше...

  І Берегівщина готується до літнього оздоровлення дітей

 У 2011 році оздоровленням та відпочинком охоплять біля 2 800 дітей шкільного віку Берегівського району — прозвучало на нараді, що відбулася цими днями під головуванням першого заступника голови РДА Степана Медвідя та заступника голови районної ради Адальберта Брауна.

Детальніше...

 Оголошення

Доводимо до відома громадськості, що на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» на офіційному сайті Берегівської районної ради оприлюднюються проекти рішень з питань, розгляд яких заплановано на чергових сесіях райради.

Прес-служба Берегівської районної ради

  Керівники Берегівщини провели прийом громадян

 Цього вівторка, 17 травня 2011 року, голова Берегівської райдержадміністрації Ігор Свищо, перший заступник голови РДА Степан Медвідь та заступник голови районної ради Адальберт Браун провели виїзний прийом громадян у с. Гать.

Детальніше...

 У садочку с. Чома незабаром відкриється друга група

 Цієї середи керівники Берегівщини перебували з робочою поїздкою у дитячому садку с. Чома, де завершаються ремонтні роботи, пов’язані із відкриттям другої групи.

Детальніше...

 У здоровому тілі – здоровий дух
Підтримка для футболу Берегівщини від райради та РДА

Футбол на Берегівщині славиться хорошими традиціями. Цей вид спорту завойовує все більше прихильників. Росте й кількість команд у населених пунктах, про що свідчить створення крім вищої вже й першої ліги районної першості. 

Детальніше...

 День ЦЗ у Яношівському ліцеї

 Днями на базі Яношівського ліцею, що на Берегівщині, відбулася нарада керівників шкіл та методоб’єднання викладачів „Основ захисту Вітчизни” — День цивільного захисту.

Детальніше...

 І-а міжгалузева спартакіада на Берегівщині
Всі на старт! 

 Днями у с. Яноші пройшла І-а міжгалузева спартакіада серед підприємств, установ та організацій Берегівського району. 

Детальніше...

 Завітайте на офіційний веб-портал самоврядувань Берегівщини!

 У ці дні за адресою www.beregvidek.uz.ua вже доступний офіційний веб-портал органів місцевого самоврядування Берегівського району.

Детальніше...

 Іван БАЛОГА: «НАМ ПОТРІБНО СТАВИТИ ПЕРЕД СОБОЮ АМБІТНІ ПЛАНИ І ВИКОНУВАТИ ЇХ»

 

 Обласна рада ініціює вирішення екологічної проблеми в Мужієві

Детальніше...