Вівторок., 26. вересня 2023

lorinc 1Берегівська районна рада глибоко сумує з приводу важкої втрати, передчасної смерті колишнього сільського голови села Гать

Леврінца Бейли Гейзовича

Леврінц Бейло Гейзович народився 6 липня 1947року. Свою трудову діяльність розпочав у 1965 році зв’язківцем-сигнальником Львівської залізниці, де працював до призову до лав радянської армії.

Після звільнення із строкової служби з 1970 року працював у Комбінаті побутового обслуговування населення у місті Берегово.

Детальніше...

Результат пошуку зображень за запитом траурна свічкаБерегівська районна рада висловлює глибоке співчуття депутату районної ради VII - го скликання 

Комарі Іболі Йосифівні 

з приводу важко втрати - передчасної смерті чоловіка.

засід викон ФФ Берегівщини 04.02.20208756Футбольна Берегівщина: стартує Зимовий кубок

4 лютого у малому залі засідань Берегівської районної ради відбувся виконком районної федерації футболу.

На порядку денному вирішувалися питання, пов’язані з планами на новий сезон. Відкрив засідання голова районної федерації Олександр Чегіль, який звертаючись до присутніх розповів про поточну ситуацію у районному футболі і перспективи його розвитку.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ
від _ 04.02.2020 _р. № __2__
м.Берегово

Про скликання двадцять третьої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять третю сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 14 лютого 2020 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

погодж рада 31.01.2020 1Визначено дату та окреслено коло питань чергової сесії районної ради

31 січня 2020 року за головуванням голови ради Йосифа Шіна відбулася погоджувальна рада голів депутатських фракцій Берегівської районної ради. Участь у роботі ради крім керівників фракцій узяв голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та заступник голови ради Василь Горват.

Детальніше...

Дні Угорської культури на Берегівщині 22.01.2020 01Дні Угорської культури на Берегівщині

22 січня біля меморіальної дошки Ференца Кельчеї, що знаходиться на стіні Берегівського поштового відділення відбулися урочистості в рамках відзначення Днів угорської культури, у яких узяли участь голова районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват, керівники депутатських фракцій у районній раді КМКС та УМДС Отто Ваш і Тібор Біров, а також депутат обласної ради Мікловш Товт.

Детальніше...

виставка Ференца Ерфана 22.01.2020 01Берегівське Консульство Угорщини організувало виставку картин закарпатського художника Ференца Ерфана

Урочисте відкриття відбулося 22 січня у новому виставковому приміщенні Консульства Угорщини в м.Берегово і було приурочене Дням угорської культури.

Детальніше...

день соборності 22.01.2020 01

На Берегівщині відзначили День Соборності

Сьогодні, 22 січня за спільної організації Берегівської районної та міської рад біля пам'ятника Тарасові Шевченку відбувся меморільний захід, приурочений річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки та 74-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

Детальніше...

У Берегівській районні раді відзначили призерів чемпіонату Європи з велосипедного спорту у залі

Так, 20 січня у приміщенні районної ради голова ради Йосиф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка вручили грамоти та заохочувальні призи учениці Берегівської угорської гімназії Зан-Фабіан Панна-Кларі та учню Великоберезької ЗОШ І-ІІІ ступенів Гей Себастіану, які стали срібними призерам чемпіонату Європи з велосипедного спорту у залі серед юніорів.

З особливою гордістю хочеться відмітити, що добилися вони цього неординарного успіху під керівництвом депутата районної ради кількох скликань Тихомира Гейці та його дружини Наталії.

Бюджетна комісія 1Бюджетна комісія погодила зміну назви головного розпорядника та зміну виконавця програм охорони здоров’я

Сьогодні, 22 січня у малому залі районної ради за головуванням Тібора Біров відбулося позачергове засідання бюджетної комісії. У роботі комісії узяли участь заступник голови ради Василь Горват та начальник фінуправління райдержадміністрації Олена Ваш, яка і розповіла про пропоновані зміни.

Детальніше...

Sarzh1В рамках акції Кордон України 2020 за сприянням голови Берегівської районної ради Йосифа Шін у день Святого Василя театр Шарж м.Ужгород провів виступ на прикордонній заставі Косино. Власні авторські композиції представили артисти театру Роберт Голованенко та Сергій Соболь.

Детальніше...

бюдж коміс 2019.12.24 01Засідання бюджетної комісії

відбулося сьогодні, 24 грудня у малому залі районної ради. Позачергове її скликання було обумовлене необхідністю погодження виділення коштів на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які надійшли у вигляді субвенції з обласного бюджету.

Детальніше...

Повідомлення
Кідьошської сільської ради

Кідьошська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

Детальніше...

a1На Берегівщині, у п’ятницю, 13 грудня святкували День місцевого самоврядування.

На урочистості, що відбулися у с. Яноші, зібралися керівники районної ради та РДА, депутати обласної, районної ради, представники сільських рад, органів виконавчої влади району та дипломатичних місій Угорщини у м.Берегово та м.Ужгород.

 

Детальніше...

сесія райради 13.12.2019 011Відбулася 22-га сесія районної ради

13 грудня, у п’ятницю, пленарним засіданням закрилася чергова, 22 сесія районної ради у якій узяло участь 25 депутатів із 34. А розпочалася вона із приємної ноти - вручення сертифікату на придбання житла мешканці с. Мочола – Папп Андреї Бейлівні згідно урядовою Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Натомість, по цій програмі, відповідно до черговості, визначено трьох осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, для виплати даної компенсації на придбання житла. Всі вони вже відкрили рахунки зі спеціальним режимом використання, кошти субвенції перераховані їм в повному обсязі по 318897 грн.

Детальніше...

Роботою у постійних комісіях розпочалась підготовка 22-ої сесії районної ради

Сьогодні, 11 грудня депутати роботою у постійних комісіях розпочали підготовку до чергової, 22-ої сесії районної ради, проведення якої заплановане на 13 грудня.

Детальніше...