Середа., 27. вересня 2023

Р І Ш Е Н Н Я

Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
при голові Закарпатської обласної ради

РЕЖИМ ОНЛАЙН

31 березня 2020 року

Про жорстке дотримання протиепідемічних заходів у період карантину на ринку продовольчих товарів

1Керівництво Берегівщини відвідало інфекційне відділення Берегівської ЦРЛ ім.Б.Ліннера

20 березня, де обговорили проблемні питання із головним лікарем Іваном Малешом та готовність до розгортання додаткових ліжок, при можливому виникненні надзвичайної ситуації і поступлення хворих з коронавірусною інфекцією. Зараз у відділенні 14 пацієнтів із ГРВІ.

Детальніше...

сесія 19.03.2020 2Депутатський корпус районної ради попри карантинні заходи зібрався на пленарне засідання позачергової сесії

 

Вчора, 18 березня за пропозицією голови Берегівської райдержадміністрації у зв’язку з ситуацією, яка наразі склалася у нашій державі та в світі з приводу пандемії коронавірусу та з метою запобігання поширенню його на території Берегівського району відбулося пленарне засідання позачергової сесії, яка була скликана головою ради Йосифом Шіном.

 

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від 17.03.2020 р. № 4

Про скликання двадцять п’ятої (позачергової)
сесії районної ради VІI-го скликання

Відповідно до частини 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на письмову вмотивовану пропозицію голови райдержадміністрації та з метою запобігання поширенню на території Берегівського району коронавірусу COVID-19, скликати двадцять п’яту (позачергову) сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 18 березня 2020 року о 15.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Covid 19Шановні громадяни!!!

З метою належної організації роботи та підтримання порядку, забезпечення особистої безпеки працівників виконавчого апарату районної ради, дотримання вимог громадського порядку, недопущення безконтрольного проходу, занесення і поширення коронавірусу COVID-19 відвідувачами установи в умовах запровадженого протиепідемічного режиму у період з 17 березня до 3 квітня 2020 року прийом громадян з особистих питань керівництвом районної ради та працівниками виконавчого апарату районної ради призупинений.

Детальніше...

8 mainДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ БЕРЕГІВЩИНИ!!!

Місцева комісія з питань техногенно -екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 березня 2020 року з метою недопущення занесення і поширення COVID-19 вирішила ввести на території району з 12 березня 2020 року обмежувальні заходи:

Детальніше...

S1На Берегівщині вшанували Кобзаря

Учора, 11 березня у великому залі засідань Берегівської районної ради відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 206-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Детальніше...

Позачергова сесія Берегівської районної ради 1Позачергова сесія Берегівської районної ради:
ухвалили важливі рішення

Вчора, 10 березня, відбулося засідання позачергової сесії районної ради VІІ скликання, яку скликав голова райради Йосиф Шін у спеціальному (терміновому) порядку за пропозицією голови Берегівської райдержадміністрації у зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» №100 від 12 лютого 2020 року, що набрала чинності 6 березня 2020 року.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

від _ 06.03.2020 _ р. № _ 3 _

 

Про скликання двадцять четвертої (позачергової)
сесії районної ради VІI-го скликання

Відповідно до частини 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на письмову вмотивовану пропозицію голови райдержадміністрації, скликати двадцять четверту (позачергову) сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 10 березня 2020 року о 15.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Розпочнеться будівництво нового корпусу Берегівської угорської гімназії імені Габора Бетлена

Минулого тижня чисельна делегація узяла участь у нараді, яка відбулась у Берегівській угорській гімназії імені Габора Бетлена.

На зустрічі були присутні Василь Брензович – голова Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), Ілдіка Орос – голова Закарпатського Угорськомовного Педагогічного Товариства (КМПС), Федір Бімба – заступник голови Берегівської райдержадміністрації та Йосиф Шін – голова районної ради.

На нараді обговорили із Василем Лендєл – начальником відділу з питань освіти Берегівської РДА та Арпадом Сабо директором Берегівської угорської гімназії імені Габора Бетлена питання пришвидшення будівництва нового корпусу гімназії.

Як результат, учасники зустрічі дійшли згоди щодо якнайшвидшого початку робіт із будівництва нового корпусу.

лікарі отримали Renault Duster9700Берегівські лікарі отримали дві новенькі Renault Duster

Минулого тижня сільські амбулаторії сіл Дийда та Свобода Берегівщини отримали дві новенькі Renault Duster. Тепер лікарі матимуть змогу долати бездоріжжя на сучасних високопрохідних, повнопривідних авто, що дозволить сімейним лікарям Берегіщини швидко та з комфортом обслуговувати пацієнтів у цих віддалених селах за будь-якої погоди.

Це суттєво покращить доступність сільських мешканців району до якісної сучасної сімейної медицини.

Революція Гідності 20.04.2020 018862На Берегівщині вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні

 20 лютого, берегівчани разом з усією Україною взяли участь у загальнонаціональних заходах із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У Берегові біля стели Небесної Сотні, що у центрі міста, міський голова Золтан Бабяк, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, заступник голови районної ради Василь Горват, очільники установ і організацій, військовослужбовці, правоохоронці, представники духовенства та громадськості поклали квіти та вінки до стели у пам’ять про Героїв Небесної Сотні – учасників Революції Гідності, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір України.

Детальніше...

нарада семінар 20.02.2020 018857

У районній раді відбулася нарада-семінар для керівників органів місцевого самоврядування Берегівщини

20 лютого у великій залі районної ради за головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія та заступника голови районної ради Василя Горвата відбулася нарада-семінар із селищним та сільськими головами району.

На порядку денному було 4 питання, які необхідно було обговорити за участі представників органів виконавчої влади району.

 

Детальніше...

5 річниця Дебальцевської битви 18.02.2020 115 річниця Дебальцевської битви: на Берегівщині вшанували пам'ять полеглих героїв

Сьогодні, 18 лютого в 5 річницю виведення військ з Дебальцева на в місті Берегово, біля стели Небесної Сотні, відбувся мітинг-реквієм до 5-ї річниці завершення боїв на Дебальцівському плацдармі.

Участь у заході взяли керівництво райдержадміністрації, міської та районної рад, представники правоохоронних органів, Берегівського ОМВК, освітяни, громадськість.

Детальніше...

сесія 14.02.2020 1Сесійний тиждень районної ради

завершився 14 лютого пленарним засіданням під головуванням голови Йосифа Шіна. Порядок денний двадцять третьої сесії був насичений цілою низкою різноманітних питань, серед яких особливе місце посідали питання пов’язані із реформуванням галузі охорони здоров’я.

Детальніше...

Браун 2.1Адальберт Браун
(1952-2020)

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця.

Браун Адальберт народився 27 липня 1953 року в селі Гать Берегівського району.

В 1960 році пішов до першого класу Гатянської початкової школи. Середню освіту здобув у 1970 році у Берегівській середній школі № 1. З 1973 року навчався в Ужгородському Державному Університеті на історичному факультеті. З 1971 по 1973 рік проходив строкову військову службу в рядах радянської армії. З 1979 по 1980 рік працював військовим керівником у Гатянській середній школі.

З 1980 по 1982 рік був призваний повторно до лав радянської армії у розпорядження командуючого Чорноморським Флотом.

З 1982 по 1985 рік працював військовим керівником у Гатянській середній школі.

Детальніше...