Понеділок., 05. грудня 2022

У Берегівській районні раді відзначили призерів чемпіонату Європи з велосипедного спорту у залі

Так, 20 січня у приміщенні районної ради голова ради Йосиф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка вручили грамоти та заохочувальні призи учениці Берегівської угорської гімназії Зан-Фабіан Панна-Кларі та учню Великоберезької ЗОШ І-ІІІ ступенів Гей Себастіану, які стали срібними призерам чемпіонату Європи з велосипедного спорту у залі серед юніорів.

З особливою гордістю хочеться відмітити, що добилися вони цього неординарного успіху під керівництвом депутата районної ради кількох скликань Тихомира Гейці та його дружини Наталії.

Бюджетна комісія 1Бюджетна комісія погодила зміну назви головного розпорядника та зміну виконавця програм охорони здоров’я

Сьогодні, 22 січня у малому залі районної ради за головуванням Тібора Біров відбулося позачергове засідання бюджетної комісії. У роботі комісії узяли участь заступник голови ради Василь Горват та начальник фінуправління райдержадміністрації Олена Ваш, яка і розповіла про пропоновані зміни.

Детальніше...

Sarzh1В рамках акції Кордон України 2020 за сприянням голови Берегівської районної ради Йосифа Шін у день Святого Василя театр Шарж м.Ужгород провів виступ на прикордонній заставі Косино. Власні авторські композиції представили артисти театру Роберт Голованенко та Сергій Соболь.

Детальніше...

бюдж коміс 2019.12.24 01Засідання бюджетної комісії

відбулося сьогодні, 24 грудня у малому залі районної ради. Позачергове її скликання було обумовлене необхідністю погодження виділення коштів на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які надійшли у вигляді субвенції з обласного бюджету.

Детальніше...

Повідомлення
Кідьошської сільської ради

Кідьошська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

Детальніше...

a1На Берегівщині, у п’ятницю, 13 грудня святкували День місцевого самоврядування.

На урочистості, що відбулися у с. Яноші, зібралися керівники районної ради та РДА, депутати обласної, районної ради, представники сільських рад, органів виконавчої влади району та дипломатичних місій Угорщини у м.Берегово та м.Ужгород.

 

Детальніше...

сесія райради 13.12.2019 011Відбулася 22-га сесія районної ради

13 грудня, у п’ятницю, пленарним засіданням закрилася чергова, 22 сесія районної ради у якій узяло участь 25 депутатів із 34. А розпочалася вона із приємної ноти - вручення сертифікату на придбання житла мешканці с. Мочола – Папп Андреї Бейлівні згідно урядовою Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Натомість, по цій програмі, відповідно до черговості, визначено трьох осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, для виплати даної компенсації на придбання житла. Всі вони вже відкрили рахунки зі спеціальним режимом використання, кошти субвенції перераховані їм в повному обсязі по 318897 грн.

Детальніше...

Роботою у постійних комісіях розпочалась підготовка 22-ої сесії районної ради

Сьогодні, 11 грудня депутати роботою у постійних комісіях розпочали підготовку до чергової, 22-ої сесії районної ради, проведення якої заплановане на 13 грудня.

Детальніше...

ПРОТОКОЛ

розширеного засідання постійної комісії Берегівської районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку села, земельних відносин, використання природних ресурсів, екології та охорони навколишнього природного середовища по питанню утилізації рудних відвалів Мужіївського золоторудника ПРАТ «Карпатська рудна компанія»

22 листопада 2019 року                                                                  м. Берегово

Детальніше...

ПРОТОКОЛ

виїзного засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, земельних відносин, використання природних ресурсів, екології та охорони навколишнього природного середовища

29 жовтня 2019 року                                              с. Мужієво

Детальніше...

Кідьошська сільська рада
повідомляє про оприлюднення

«Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту детального плану території «Розміщення багатофункціонального комплексу для відпочинку та кварталу житлової забудови на території Кідьошської сільської ради, Берегівського району, Закарпатської області»

Зауваження і пропозиції подавати до Кідьошської сільської ради

Адреса: 90243, Закарпатська обл., Берегівський р-н, с. Кідьош, вул. Шандора Петефі, буд. 57, тел. 03141- 63216, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Відповідальна особа: Надь Аттіла Олександрович , сільський голова

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 03.12.2019_ _ р. № _ 17 _

м.Берегово

Про скликання двадцять другої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять другу сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 13 грудня 2019 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

pohodzh rada 03.12.2019 1.1Про орієнтовний перелік питань, які планується винести
на розгляд сесії районної ради

йшлося сьогодні (03 грудня) на нараді уповноважених представників депутатських фракцій Берегівської районної ради, участь в якій взяли голова районної ради Й. Шін та його заступник В. Горват, голова райдержадміністрації І. Петрушка, а також керівники фракцій (Т. Біров - Демократична партії угорців України, О.Ваш – КМКС-ПУУ, З.Ковач – Єдиний Центр, В.Хаща – Відродження та Н.Граб - Солідарність).

Детальніше...

Засідала бюджетна комісія

25 листопада 2019 року за головуванням Тібора Біров відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету. У роботі комісії узяв участь заступник голови районної ради Василь Горват, по питанням порядку денного доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Ваш.

Детальніше...

розшир засід золоторудн 22.11.20197501Відбулося розширене засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань екології та навколишнього природного середовища

22 листопада у малому залі відбулося розширене засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, агропромислового комплексу та розвитку села по питанню утилізації рудних відвалів Мужіївського золоторудника ПРАТ «Карпатська рудна компанія».

Детальніше...