Середа., 29. вересня 2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

від 07 .03.2019 р. № _ _ 3 _ _

м.Берегово

Про скликання дев’ятнадцятої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати дев’ятнадцяту сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 21 березня 2019 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Перерахунок пенсій з 01.03.2019 та виплата субсидій.

З 01.03.2019 р. відповідно до ч. 2 ст. 42 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» буде проведено перерахунок раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачені страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Детальніше...

Підвищення пенсій з 1 березня.

З 1 березня буде проведено індексацію пенсійних виплат. Підвищення отримають особи, яким пенсію призначено , зокрема , за Законом України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування».

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 05.12.208 _ р. № _ 25 _

Про скликання вісімнадцятої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати вісімнадцяту сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 18 грудня 2018 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 
ГОЛОВИ РАДИ 
від 07.11.2018 р. № _22_

Про проведення другого пленарного засідання 
сімнадцятої сесії районної ради VІІ-го скликання

Електронний кабінет платника

Пенсійний фонд України розширив можливості Веб- порталу електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасного способу надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.

Крім особистого кабінету застрахованої особи на Веб-порталі створено і електронний кабінет платника. Ввійшовши на Веб-портал за допомогою електронної печатки, кожна юридична особа отримає можливість переглянути стан сплати єдиного внеску- чи є заборгованість або переплата, відслідковувати подання звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску та інше. Крім того по кожній застрахованій особі, яка перебуває в трудових відносинах з цією юридичною особою, є можливість сформувати довідку про трудовий та страховий стаж та довідку ОК-7 для правильного розрахунку лікарняних.

Адміністрація Виноградівського
об’єднаного управління ПФУ 
Закарпатської області

Результат пошуку зображень за запитом "свічка скорботи"Берегівська районна рада висловлює глибоке співчуття Ваш Отто Оттовичу - депутату районної ради, голові фракції "КМКС" Партія угорців України з приводу важкої втрати - передчасної смерті батька.

Віддалене робоче місце Виноградівського об’єднаного управління ПФУ Закарпатської області

З метою максимального наближення послуг, що надають органи Пенсійного фонду України, Виноградівським об'єднананим управлінням Пенсійного фонду України Закарпатської області відкрито ще одне віддаленне робоче місце в Берегівському районі в приміщенні Бенянської сільської ради .

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _05.09.2018_р. № _18_ 
м.Берегово

Про скликання сімнадцятої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сімнадцяту сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 19 вересня 2018 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

бюдж коміс 31.08.2018Засідала бюджетна комісія районної ради

31 серпня за головуванням голови комісії - депутата Тібора Бірова відбулося позачергове засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань бюджету. У роботі комісії узяли участь голова керуючий справами райради Габор Ласлов та перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій.

Детальніше...

gaz uaУвага! Ремонтні роботи на магістральному газопроводі!

Детальніше...

Фото Ревак

Берегівська районна рада та районна державна адміністрація глибоко сумує з приводу важкої втрати – смерті колишнього голови районної ради, Почесного громадянина Берегівського району, чесної і доброзичливої людини 

РЕВАКА СТЕПАНА СТЕПАНОВИЧА.

Ревак Степан Степанович пройшов трудовий шлях від колгоспника до першого заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

Вітаємо!

          На днях Дні народження святкували депутати районної ради Микола ІВАНЮК та Василь ХАЩА, сільські голови с. Косонь Олександр ТОВТ та с. Дийда Степан ЕГРЕШІ.

З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради