Середа., 17. квітня 2024

Позачерг сесія райради 15.04.2020 2Позачергова сесія районної ради

Вчора, 15 квітня відбулося пленарне засідання 26-ої позачергової сесії районної ради, яку скликав голова ради Йосиф Шін за пропозицією голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки та ініціативою Івана Малеш та Руслани Гедєш, керівників комунальних некомерційних підприємств районної ради – Берегівської ЦРЛ ім.Б.Ліннера та Берегівського центру ПМСД.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _10.04.2020_ р. № _ 5 _

Про скликання двадцять шостої (позачергової)
сесії районної ради VІI-го скликання

Відповідно до частини 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на письмову вмотивовану пропозицію голови райдержадміністрації та згоду депутатів районної ради, скликати двадцять шосту (позачергову) сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 15 квітня 2020 року о 15.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Covid 19До уваги мешканців Берегівщини!!!

Відповідно до рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської ОДА та місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Берегівської РДА від 10 квітня 2020 року, враховуючи особливий ризик інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19 у вихідні та святкові дні, з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб” і постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи під час вихідних та святкових днів з 13 год. 00 хв. 11 квітня 2020 до 20 год.00 хв. 13 квітня 2020 року, серед яких:

- обмеження пересування та перебування громадян в громадських місцях;

- без особливої потреби, утриматися від перебування у громадських місцях;

- не виходити на вулиці населених пунктів;

- утриматися від використання власних транспортних засобів;

- утриматися від переміщення між населеними пунктами;

- без особливої потреби, утриматися від відвідування аптек, продовольчих магазинів, автомобільних заправних станцій, тощо.

зустріч духовенство пасха та поховання карантин 09.04.2020 1Про відзначення Великодніх свят та безпечне поховання померлих і відправлення ритуальних обрядів в умовах карантину

йшлося на зустрічі з духовенством району та міста вчора, 8 квітня. На зустрічі були присутні голова районної ради Йосиф Шін, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, міський голова Золтан Бабяк, Єпископ Закарпатської Реформатської Церкви Олександр Зан-Фабіан, Декан Берегівського району Мукачівської греко-католицької єпархії о.Михайло Шелемба та вікарій Берегівської римо-католицької парафії о.Янош Молнар.

Детальніше...

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember és álló emberek

Поки у працівників вихідний, знову проводиться обробка приміщень адміністративної будівлі районної ради із використанням деззасобів.

 

 

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, álló emberek és belső tér

  

 

Уряд затвердив нові обмежувальні заходи у боротьбі з коронавірусом

8 main

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Берегівщини!

Звертаємось до вас з проханням залишатися вдома та без потреби не виходити! Не відвідуйте лікувальні заклади без потреби! З'явилися симптоми - телефонуйте своєму сімейному лікарю. Чим менше ви будете виходити з дому - тим менше шансів бути інфікованим вірусом або інфікувати когось, для кого вірус може бути смертельним. КНП "Берегівський Центр первинної медико-санітарної підготовки консультує всіх, кому це потрібно! Приходити особисто на прийом тільки у разі крайньої необхідності, попередньо зателефонувавши лікарю.

Алгоритм поведінки для пацієнта

Що робити, якщо у вас симптоми COVID-19?

 

Детальніше...

бюдж комісія 03.04.202010587Бюджетна комісія районної ради погодила розподіл додаткової субвенції із обласного бюджету

Сьогодні, 03 квітня відбулося позачергове засідання бюджетної комісії районної ради, у якій узяли участь голова ради Йосиф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка. Відкрив засідання голова комісії Тібор Біров, який ознайомив присутніх із порядком денним у якому значилось одне питання – погодження розпорядження голови Берегівської РДА «Про схвалення змін бюджету району на 2020 рік».

Детальніше...

DSC 001510577На Берегівщині побував заступник голови ОДА

Вчора, 02 квітня на Берегівщині з робочим візитом побував Ігор Шинкарюк – заступник голови Закарпатської облдержадміністрації. Разом із головою районної ради Йосифом Шіном та головою райдержадміністрації Іштваном Петрушкою обговорили додаткові обмежувальні заходи, що введені на території області у зв’язку із оголошенням надзвичайної ситуації.

Детальніше...

Р І Ш Е Н Н Я

Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
при голові Закарпатської обласної ради

РЕЖИМ ОНЛАЙН

02 квітня 2020 року

Про шляхи невідкладного забезпечення засобами захисту медичного персоналу краю

Р І Ш Е Н Н Я

Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
при голові Закарпатської обласної ради

РЕЖИМ ОНЛАЙН

31 березня 2020 року

Про жорстке дотримання протиепідемічних заходів у період карантину на ринку продовольчих товарів

1Керівництво Берегівщини відвідало інфекційне відділення Берегівської ЦРЛ ім.Б.Ліннера

20 березня, де обговорили проблемні питання із головним лікарем Іваном Малешом та готовність до розгортання додаткових ліжок, при можливому виникненні надзвичайної ситуації і поступлення хворих з коронавірусною інфекцією. Зараз у відділенні 14 пацієнтів із ГРВІ.

Детальніше...

сесія 19.03.2020 2Депутатський корпус районної ради попри карантинні заходи зібрався на пленарне засідання позачергової сесії

 

Вчора, 18 березня за пропозицією голови Берегівської райдержадміністрації у зв’язку з ситуацією, яка наразі склалася у нашій державі та в світі з приводу пандемії коронавірусу та з метою запобігання поширенню його на території Берегівського району відбулося пленарне засідання позачергової сесії, яка була скликана головою ради Йосифом Шіном.

 

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від 17.03.2020 р. № 4

Про скликання двадцять п’ятої (позачергової)
сесії районної ради VІI-го скликання

Відповідно до частини 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на письмову вмотивовану пропозицію голови райдержадміністрації та з метою запобігання поширенню на території Берегівського району коронавірусу COVID-19, скликати двадцять п’яту (позачергову) сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 18 березня 2020 року о 15.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

Covid 19Шановні громадяни!!!

З метою належної організації роботи та підтримання порядку, забезпечення особистої безпеки працівників виконавчого апарату районної ради, дотримання вимог громадського порядку, недопущення безконтрольного проходу, занесення і поширення коронавірусу COVID-19 відвідувачами установи в умовах запровадженого протиепідемічного режиму у період з 17 березня до 3 квітня 2020 року прийом громадян з особистих питань керівництвом районної ради та працівниками виконавчого апарату районної ради призупинений.

Детальніше...

8 mainДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ БЕРЕГІВЩИНИ!!!

Місцева комісія з питань техногенно -екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 березня 2020 року з метою недопущення занесення і поширення COVID-19 вирішила ввести на території району з 12 березня 2020 року обмежувальні заходи:

Детальніше...