Середа., 17. квітня 2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАДИ

від _ 14.08.2020 __ р. № _ 11

м.Берегово

Про скликання двадцять дев’ятої (позачергової)
сесії районної ради VІI-го скликання

Відповідно до частини 4, 6, 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 та частини 7 статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на письмову пропозицію голови райдержадміністрації, скликати двадцять дев’яту (позачергову) сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 19 серпня 2020 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

IMG 20200710 1119126Відбулася чергова сесія районної ради

У п’ятницю, 10 липня у Берегівській районній раді пленарним засіданням завершився 28-ий сесійний тиждень, який був скликаний розпорядженням голови ради ще 30 червня. Передувала пленарному засіданню, як того вимагає законодавство та регламент ради, робота депутатів у постійних комісіях, завдяки їх злагодженій та конструктивній роботі засідання президії та самої сесії відбулося у діловому руслі.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 30.06.2020_ _ р. № _ 8_ _

м.Берегово

Про скликання двадцять восьмої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять восьму сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 10 липня 2020 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

ТЕБНСЗасідала районна комісія з питань ТЕБ та НС

Засідання комісії відбулось у п’ятницю, 19 травня, у якому узяв участь також голова районної ради Йосиф Шін.

Так, у ході роботи було обговорено питання зростання кількості хворих на СОVID-19 за останні 7 днів.

Відтак, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про посилення протиепідемічних заходів у районі (аналогічні до обласних). А це, зокрема заборона:

Детальніше...

gyertya

Берегівська районна рада висловлює глибоке співчуття депутату районної ради VII - го скликання 

Фурман Ленке Павліні 

з приводу важко втрати - передчасної смерті чоловіка Фурмана Мирона Петровича.

Obdar 1

 На Берегівщині нагородили призерів предметних олімпіад та Всеукраїнських конкурсів

10 червня у великому залі районної ради відбулося нагородження обдарованої молоді закладів освіти Берегівського району, у якому узяли участь голова Берегівської районної ради Йосиф ШІН та керівник апарату Берегівської райдержадміністрації Нелі ТЕРЛЕЦЬКА.

Детальніше...

CRL 10.06У районній раді радилися з приводу перепланування 1-го поверху нового корпусу (Б) Берегівської лікарні під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги

Вчора, 10 червня за головуванням голови районної ради Йосифа Шіна відбулася нарада з питання проведення капітального ремонту з переплануванням 1-го поверху корпусу Б (новий) під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. У нараді узяли участь голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, генеральний директор та юрисконсульт «КНП Берегівська ЦРЛ» Іван Малеш і Михайло Орябко, директор ТОВ ХУСТФАРМ Василь Кузьма та начальник відділу управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району Іштвана Дерцені.

Детальніше...

ПАСПОРТ
бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
(Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства)

ПАСПОРТ
бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
 

Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення
діяльності обласної ради, районної ради, районному у місті ради (у разі її створення),
міської, селищної, сільської рад 

ЗВІТ
про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету
за 2019 рік
 
(Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства)

ЗВІТ 
про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету
за 2019 рік
 
(Інші заходи пов'язані з економічною діяльністю) 

ЗВІТ
про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету
за 2019 рік 

Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення 
діяльності обласної ради, районної ради, районному у місті ради (у разі її створення), 
міської, селищної, сільської рад 

сесія 20.05.2020 2Районні депутати знову засідали

Вчора, 20 травня відбулося пленарне засідання позачергової 27-ої сесії Берегівської районної ради. Як зазначив у своєму вступному слові голова ради Йосиф Шін, скликання позачергової сесії здійснено у зв’язку з необхідністю приведення у відповідність із набувшим чинності 18 березня 2020 року нового Закону України «Про повну загальну середню освіту» положення про конкурс на зайняття вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти районної ради.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _18.05.2020_ р. № _ 6 __

м.Берегово

Про скликання двадцять сьомої (позачергової)
сесії районної ради VІI-го скликання

Відповідно до частини 7 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на письмову вмотивовану пропозицію голови райдержадміністрації та згоду депутатів районної ради, скликати двадцять сьому (позачергову) сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 20 травня 2020 року о 15.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

обїзн дорога 13.05.2020 3Про будівництво об’їзної дороги у місті Берегово

йшлося на нараді вчора, 13 травня, яку провів губернатор області Олексій Петров у приміщенні Берегівської міської ради. На нараду були запрошені Матяш Сіладі - генеральний консул консульства Угорщини у м.Берегово, Борис Воловик – в.о. начальника Служби автодоріг Закарпатської області та його заступник з фінансових питань Михайло Мохня, Анатолій Зіненко - представник ТОВ «ВІАКОН Україна».

Детальніше...

Губернат беррайон 29.04.2020 01Берегівщину відвідав новопризначений губернатор Закарпаття

29 квітня з робочим візитом у Берегівському районі побував голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров. Зустрічали губернатора краю, який прибув разом із своїм заступником Ігорем Шинкарюком, голова районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та Берегівський міський голова Золтан Бабяк.

Детальніше...

Норм грош оцінка земель БерегуйфалуНормативна грошова оцінка земель населеного пункту с.Берегуйфалу

15 квітня 2020 року районна рада внесла зміни до районного бюджету на поточний рік, якими, зокрема передбачаються зміни до обсягів міжбюджетних трансферів.

Так, вказаним рішення передбачається спрямування коштів у сумі 90000,00 грн. на проведення нормативної грошової оцінки населеного пункту с.Берегуйфалу, які виділені із обласного бюджету.

Тож зазначені кошти виділені і можна приступати до їх освоєння та проведення робіт по оцінці земель.

Увага! Важливо! | SFIIДо уваги мешканців Берегівщини!!!

Відповідно до рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Берегівської РДА від 15 квітня 2020 року, враховуючи особливий ризик інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19 у вихідні та святкові дні, з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб” і постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи під час вихідних та святкових днів з 13 год. 00 хв. 18 квітня 2020 до 20 год.00 хв. 20 квітня 2020 року, серед яких:

- обмеження пересування та перебування громадян в громадських місцях;

- без особливої потреби, утриматися від перебування у громадських місцях;

- не виходити на вулиці населених пунктів;

- утриматися від використання власних транспортних засобів;

- утриматися від переміщення між населеними пунктами;

- без особливої потреби, утриматися від відвідування аптек, продовольчих магазинів, автомобільних заправних станцій, тощо.