Субота., 06. вересня 2025

 Ефективне надходження єдиного податку

 

За п’ять  місяців 2014 року платники єдиного податку Берегівщини сплатили до бюджету 3,5 млн.грн., що на 0,6 млн. грн. або 20,9 відсотки  більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Вагома частка з цієї  суми сплачена фізичними особами - підприємцями – 2,6 млн.грн. Від спрощенців – юридичних осіб до бюджету надійшло 0,9 млн.грн.

 

Берегівська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області інформує,  що платники податків, які бажають перейти на спрощену систему оподаткування із загальної, подають відповідну заяву до контролюючого органу за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Детальніше...

 Надходження єдиного соціального внеску перевищили 55 млн. гривень 

Саме таку суму ЄСВ спрямували платники податків Берегівщини на казначейські рахунки за січень-травень 2014 року.

 

У травні цього року платники податків сплатили до бюджету 11430,7 тисрн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 530,7 тис. грн. більше доведених показників.

Детальніше...

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Повіяв вітер степовий,
Трава ся похилила.
Впав в бою козак молодий,
Дівчина затужила.

16 червня – чорний понеділок у Берегові. Сьогодні ми разом з усією країною ховаємо свого героя – берегівчанина, дев’ятнадцятирічного Роланда Поповича. Єдиного сина своїх батьків…Ще вчора здавалося, що війна десь там, далеко, і нас вона не зачепить, адже Закарпаття і Луганськ розділяють сотні тисяч кілометрів. А сьогодні чорні стрічки на квітах і сльози заполонили центр міста.

Детальніше...

 На сесії Берегівської районної ради

 13 червня під головуванням новообраного голови Олени Шедер відбулася двадцять перше пленарне засідання сесії Берегівської райради, на якому розглянули 19 питань порядку денного та одне додаткове питання.

 Всього зареєструвалося 43 депутата. Також на сесії були присутні перший заступник голови Закарпатської  обласної ради Василь Брензович,  голова Берегівської РДА Іштван Петрушка,  Берегівський міський голова Золтан Бабяк, керівники установ, організацій району, сільські голови та інші запрошені.

Детальніше...

 Вітаємо!  

 Цими днями День народження святкував депутат районної ради Рудольф БАКОВ. 

З цієї нагоди вітаємо його, бажаємо імениннику міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які започаткував, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.  

З повагою: керівництво, депутатський корпус
та колектив районної ради

  Активна допомога батальйону територіальної оборони Закарпаття

 У ці дні на військовому полігоні поблизу села Оріховиця, що в Ужгородському районі, активно триває бойове злагодження новоствореного 4 батальйону територіальної оборони.   

Детальніше...

 На Берегівщині проходить підготовка до сесії райради

 6 червня розпочалися засідання постійних комісій Берегівської районної ради, на яких депутати розглядають питання порядку денного, проекти рішень чергової сесії, засідання якої заплановано на 13 червня.

Детальніше...

 Три звернення від платників Берегівщини на «Пульс» Міндоходів 

З початку цього року на сервіс «Пульс» Міністерства доходів і зборів України надійшло 3 повідомлення від берегівських платників податків: два – від представників підприємств та один – від городянина.  

Звернення стосувалися реєстрації книги обліку розрахункових операцій на господарську одиницю, питань реєстрації платника податку на додану вартість та режиму роботи Центру обслуговування платників.  

Детальніше...

 Виплата пенсій за червень розпочата

  Управління Пенсійного фонду України в Берегівському районі повідомляє про початок фінансування та виплату пенсій та грошової допомоги відповідно до встановлених термінів. Станом на 05-06-2014 року профінансовано 1,5 млн. грн., що становить 6,8% від загальної потреби на червень місяць. Згідно ст..47 Закону України «Про загальнообо-в’язкове державне  пенсійне страхування» пенсія виплачується у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія.

              Пенсіонерам надано право самостійного вибор

Детальніше...

Вітаємо!

 Цими днями Дні народження святкували депутат районної ради Каталіна ЮГАС, а також сільський голова с. Шом Аттіла ГЕГЕДЮШ

 З цієї нагоди вітаємо їх, бажаємо іменинникам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай у справах, які ви започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.

З повагою: керівництво, депутатський корпус 
та колектив районної ради 

ОСОБЛИВОСТІ ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ СУДІВ ПРО ПОНОВЛЕННЯ НА РОБОТІ НЕЗАКОННО ЗВІЛЬНЕНОГО АБО ПЕРЕВЕДЕНОГО ПРАЦІВНИКА 

Головним конституційним обов’язком України на шляху розбудови правової демократичної держави є утвердження і забезпечення прав і свобод людини та їх гарантії, що визначають зміст і спрямованість діяльності держави та захищаються судом.

Судові рішення, відповідно до ст.124 Конституції України, є обов’язковими до виконання на всій території України.
 

Детальніше...

Останній дзвоник – початок змін

Мелодією дзвоника, веселим сміхом дітей та урочистими лінійками закінчився навчальний рік у школах Берегівщини. За доброю традицією начальник Берегівської ОДПІ Василь Пацкан завітав на свято «Останнього дзвоника» до ЗОШ №1 м. Берегова. 

Для випускників – це останній дзвоник, дзвоник, який сповіщає їм про те, що дитинство закінчилось, а попереду доросле життя, яке ставитиме багато нових і складних випробувань.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Г О Л О В И   Р А Д И  

від 04.06.2014р. №8.  

Про скликання двадцять першої сесії
районної ради VІ-го скликання
  

Відповідно до частини 4 та 6 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 та частини 7 статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять першу сесію районної ради VІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 13 червня 2014 року о 10.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:  

Детальніше...