Середа., 17. квітня 2024

01Берегівська районна рада прийняла низку важливих рішень

10 квітня відбулося пленарне засідання 17-ої сесії 8-го скликання Берегівської районної ради. У сесійній залі зареєструвались 24 депутати. У порядку денному – 9 питань.

Детальніше...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області 

«

29

»

03

2024

м.Берегове

12

 

Про скликання сімнадцятої сесії
районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Детальніше...

«Фонд «Енергетична дія для України» та Всеукраїнською
асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація
районних та обласних рад» підписано Меморандум про співпрацю

13 грудня 2023 року між благодійною організацією “Energy Act for Ukraine” та Українською асоціацією районних та обласних рад підписаний Меморандум, який закладає основу співпраці з метою зміцнення енергетичної незалежності об’єктів критичної інфраструктури в Україні та залучення до цієї сфери органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

071223 1Відбулася шістнадцята сесії районної ради

07 грудня 2023 року, у день, коли в Україні відзначають День місцевого самоврядування, за головуванням заступника голови ради Михайла Кочіша відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії Берегівської районної ради.

Отже, порядок денний містив у собі декілька нагальних питань, по яким були прийняті відповідні рішення.

Першим значилося питання Берегівської районної територіальної виборчої комісії, голова якої, Марія Весельська, повідомила депутатський корпус про визнання обраними депутатами наступних за черговістю кандидатів від КМКС-партії угорців України Чегіль Надії, Мезева Адальберта та Ваша Отто, а також від Демократичної партії угорців України Дзерина Володимира. Відтак, новообрані депутати урочисто склали присягу депутата районної ради та приступили до виконання своїх обов’язків на сесії.

Детальніше...