П'ятниця., 12. червня 2026

kme90526 okУ місті Берегове 9 травня відбувся тринадцятий меморіальний турнір імені Йожефа Зупко з гандболу серед навчальних закладів області, яка проводиться Благодійним фондом "ГЕНІУС". У змагань брали участь 438 юних гандболістів із 38 команд.

Голова районної ради Карло Резеш взяв участь в урочистому відкритті змагань. Він відмітив, що ці традиційні змагання спрямовані на популяризацію гандболу, виявлення юних талантів, створення умов для розвитку обдарованих школярів у спорті, розвиток спортивних контактів та вшанування пам’яті видатного тренера. Йожеф Зупко зробив значний внесок у розвиток жіночого гандболу на Закарпатті, підвищивши його до національного рівня. Головна мета програми – забезпечити підтримку, допомогу та розвиток талановитих дітей, надати їм рівні можливості для розвитку, популяризувати гандбол як вид спорту в навчальних закладах, виявити талановитих юних гандболістів, забезпечити їм можливість участі у змаганнях та повернути колишню славу гандболу в нашому регіоні.

Переможці змагань у 8 категоріях були нагородженні кубками, медалями та грамотами.

Велика подяка організаторам, спонсорам та нашим воїнам-захисникам за можливість проводити такі заходи, які об’єднують країну, популяризують спорт та здоровий спосіб життя.

90526 ok3

90526 5

90526 6