Ma 2024. május 02., csütörtök, Zsigmond napja van. Holnap Tímea és Irma napja lesz.
Nem léteznek fordítások.

Bicaj1Великоберезькі велосипедисти в залі стали призерами на турнірі, цього разу в Угорщині

28 жовтня в угорській Кішварді пройшов третій етап Кубка світу з цього виду спорту.

У змаганнях узяло участь 40 спортсменів із восьми країн (Німеччина, Іспанія, Швейцарія, Словаччина, Угорщина, Франція, Італія та Україні).

Україну представляли вихованці Великоберезької ГО «Спортивний клуб «Велосипедний спорт в залі», тренером і керівником якої є Тихомир Гейці, депутат Берегівської районної ради, які разом із дружиною Наталією своєю тренерською роботою вже виховали не одно покоління чемпіонів-велосипедистів.

Слід зазначити, що головним організатором зазначеного етапу Кубка світу виступила також вихованиця великобережзького велоспорту Лівія Лендєл, яка, наразі, очолює кішвардівську асоціацію з цього виду спорту.

Що стосується результатів, то команда із України у складі Крістіни Копор/Станіслав Боднар у парному заліку зайняла високе друге місце, поступившись команді із Німеччини.

У індивідуальних змаганнях серед жінок Крістіна Копор фінішувала на 10 місці, Станіслав Боднар серед чоловіків посів почесне сьоме.