Вівторок., 21. травня 2024

DSC 1123Відбулася 15-та сесія Берегівської районної ради,

Пленарне засідання якої було проведене за головуванням голови ради Карла Резеша 29 червня 2023 року.

Розпочалося засідання із вшануванням хвилиною мовчання пам’яті загиблих та жертв, що загинули внаслідок війни, яку росія розв’язала проти України.

Оскільки у переддень пленарного засідання в Україні відзначали День Конституції, то з цієї нагоди голова ради Карло Резеш привітав усіх присутніх та побажав чимшвидшої перемоги і подальшого мирного неба.

На початку пленарного засідання депутатам та присутнім було представлено новопризначеного начальника Берегівського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області призначено Барзула Степана Степановича. Він коротенько розповів про роботу очолюваного ним органу та поставлені перед ним завдання.

Отже, порядок денний сесії районної ради містив у собі декілька нагальних питань, по яким депутатський корпус прийняв відповідні рішення.

Так, було внесено зміни до програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики, а також до районного бюджету поточного року.

Крім того, прийнято рішення з передачі об’єкта нерухомості, що розташований у м. Виноградів по вул. Північна, 25 (механічний цех загальною площею 719,8 кв.м.) із районної власності у комунальну власність громади міста Виноградово. Тут слід зазначити, що вказаний об’єкт був придбаний ще Виноградівською районною радою за кошти районного бюджету для потреб колишнього Виноградівського району у 2012 році. Однак, в результаті державної реєстрації речових прав було помилково встановлено іншу форму власності ніж комунальну. Відтак, Берегівська районна рада разом із Виноградівською міською радою підготували відповідні позови, що були судом позитивно вирішені. Відбулася належна державна реєстрація і, відповідно до нині діючого законодавства, об’єкт нерухомості передається у власність громади, на території якої він фізично знаходиться.

Разом із тим, на пленарному засіданні набув повноважень і прийняв присягу депутата районної ради Гаднадь Іштван. Він замінив обрану по територіальному виборчому округу №5 від Закарпатської обласної організації КМКС-партія угорців України депутатку Товт Анджелу. Остання склала повноваження через сімейні обставини.

На завершення пленарного засідання депутатський корпус проголосував за дострокове припинення повноважень депутатів районної ради, які власноручно написали заяви. А це вже колишні депутати Удуд Іван, Товт Мікловш, Якоб Елеонора та Віраг Маргарита.

У ході пленарного засідання Карло Резеш разом із Віталієм Матієм, головою РДА вручили спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації волонтерам із числа внутрішньо переміщених осіб, а саме: Руслані та Роману Мохонько, Ользі та Володимиру Жегловим.

DSC 1097

DSC 1103

DSC 1117

DSC 1123