Субота., 13. липня 2024

ЯношіГолова Берегівської районної ради Карло Резеш взяв участь у стартовій конференції проєкту «Стартова конференція проєкту «ZeroWaste: Theory for Everybody, Practice for Everyone in the Cross-Border Region».

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерство енергетики Угорщини, мета якого - будівництво сміттєсортувального заводу в селі Яноші Берегівського району, а також сталий розвиток території, яка перетинає українсько-угорський кордон з екологічної точки зору, створення основ системи управління відходами, умов для селективного збору відходів.

Голова ради разом з керівництвом області, делегацією Угорщини на чолі з держсекретарем МЗЕЕС Модьром Левенте, представниками дипустанов, депутатами різних рівнів та представників органів місцевого самоврядування відвідали будівництво сміттєсортувального заводу у селі Яноші.

Наразі тут іде підготовка до облаштування першої черги заводу. Довкола основної будівлі облаштовується майданчик для техніки та вже облаштовано територію, де проживають будівельники.

Яноші 1

Яноші 4