Середа., 22. травня 2024

1

31.05.2023 року на території Батівської громади, голова районної ради Карло Резеш, голова райдержадміністрації Віталій Матій разом з керівництвом області, інвесторами Коростеннського заводу МДФ, Українською холдинговою лісопильною компанією та Батівською громадою заклали символічну капсулу під будівництво одного з найбільших підприємств деревообробної галузі України - виробничо-перевантажувального комплексу «БФ ТЕРМІНАЛ».

Проектом передбачається створення логістичного та виробничого кластеру, основним видом діяльності якого буде перевезення, обробка деревини та експорт кінцевої продукції з високою доданою вартістю. Реалізовується виключно приватними інвестиціями обсяг яких очікується на рівні 8 млрд.грн., що дасть можливість поступово створити біля 2 тис нових високотехнологічних робочих місць, оскільки для реалізації проекту використовується надсучасне обладнання європейського виробництва.

Початок такого будівництва, показує наше бажання до розвитку, до залучення інвестицій, до мирного життя. Це дасть можливість створити в районі не тільки велику кількість нових робочих місць а й виготовлення експортної продукції з високою доданою вартістю та надходження коштів у район.

 

2
3
4