Четвер., 13. червня 2024

изображение viber 2023 03 03 1На Берегівщині розпочалася робота з розробки регіональної програми розвитку дитячо-юнацького гандболу

03 березня на базі Чорнотисівської загальноосвітньої школи відбулося перше масове тренування з гандболу дітей шкільного віку, яке проводилося в рамках розробки регіональної програми розвитку дитячо-юнацького гандболу.

Як відомо Берегівщина славна своїми гандбольними традиціями, які далеко відомі навіть закордоном такими іменами як тренер Йосип Зупко або Ніна Лобова-Гецко, олімпійська чемпіонка Монтреалю 1976 року. На відродження саме цих славних традицій і спрямована програма, адже попит і інтерес саме до гандболу на Закарпатті та в Україні є високим.

За проведенням тренування спостерігав голова Берегівської районної ради Карло Резеш, за ініціативою та під патронатом якого і розпочалася розробка програми розвитку дитячо-юнацького гандболу. Це тренування проводилося також як підготовка юнаків до турніру з гандболу, який планується до проведення 21 березня поточного року.

изображение viber 2023 03 03 2

изображение viber 2023 03 03 3