Четвер., 13. червня 2024

a25e04fcda457752d8927a4258ddf70bГолова Берегівської районної ради Карло Резеш разом із депутатом обласної ради Юдітою Петеї, начальником Берегівської районної військової адміністрації Віталієм Матійом, керівником Акредитованого відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Яношем Геревичем відвідали Перехрестівську школу-інтернат Берегівського району, де нині проживають більш ніж сто вимушених переселенців.

Завдяки благодійним організаціям забезпечені всі необхідні умови для проживання. На вулиці є дитячий майданчик та проводиться ремонт кімнати для дітей де будуть різні дидактичні матеріали та розваги для малечі. Для полегшення пережитого стресу та адаптацію до нової реальності, сюди періодично приїздить медичний працівник та психолог.

Карло Резеш подякував всім хто долучився до цього, зокрема ZOA International - за виконані ремонтні роботи, благодійний фонд «Dorcas», «Людина в біді Словацька Республіка», «Step-in», БО «Карітас» - за організацію та передачі гуманітарної допомоги».

2

3

4

5