Четвер., 13. червня 2024

DSC 0230Відзнаками нагороджено представників місцевого самоврядування

Сьогодні можемо відмітити, що місцеве самоврядування в Україні переживає непрості часи, адже з початком поточної каденції місцевих рад відбулася децентралізація, їм на місця передані повноваження і практично на місцях необхідно було налагоджувати роботу по новому, яка до тих пір була зосереджена на районному і обласному рівнях.

До цього всього додалась світова пандемія ковід-19 і повномасштабна війна із росією і пов'язаний із цим потік вимушених переселенців, релокація із зони бойових дій підприємств, підтримка збройних сил і що саме головне, посеред цього необхідно продовжувати здійснювати місцеве самоврядування, тобто вирішувати питання місцевого значення – утримувати садочки, школи і медичні заклади, будувати дороги, підтримувати місцеву самобутню культуру, розвивати спорт тощо.

День місцевого самоврядування запроваджений в Україні з 2000-го року. Дата 7 грудня обрана не випадково, адже ще в 1990-му році, коли Україна перебувала в складі радянського союзу, саме цього дня був прийнятий закон про місцеве самоврядування, який згодом неодноразово змінювався і доповнювався. Тож з цієї нагоди у Берегівській райраді відбувся урочистий прийом з нагоди професійного свята.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова Берегівської райради Карло Резеш та голова районної військової адміністрації Віталій Матій.

Відтак, понад 25 представників місцевого самоврядування району були відзначенні обласними та районними грамотами та подяками.

DSC 0216

DSC 0228

DSC 0229

DSC 0235

DSC 0244

DSC 0249

DSC 0256

DSC 0258

DSC 0278

DSC 0295