Четвер., 13. червня 2024

окУгорські партнери передали для потреб обласної психіатричної лікарні у м. Берегово електрогенератор

Напередодні до голови Берегівської районної ради Карла Резеша звернулася Тетяна Алмашій, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги м.Берегова» Закарпатської обласної ради з тим, що очолюваний нею заклад був попереджений про можливі майбутні екстрені відключення електроенергії і чи не є змоги допомогти лікарні із обладнаннями безперебійного живлення для котельні з тим, щоби хоча б було забезпечене тепло у разі вимкнення електроенергії.

Відтак, керівник районної ради, не вагаючись звернувся до Ужгородського угорського консульства, де його одразу зконтактували із Мігай-Тібором Марта, мером угорської територіальної громади Фийнєшлітке, який відомий своєю гуманітарною роботою в Україні. З самого початку повномасштабного вторгнення росії в Україну пан Тібор взявся за гуманітарну роботу і, використовуючи свої контакти та багаторічний досвід у цій сфері, допомагав чим міг. Так, починаючи із 24 лютого 2022 року ним було зорганізовано передачу гуманітарної допомоги від партнерів із Хорватії, Австрії, Словаччини на суму близько 300 тисяч євро.

Отже, Мігай-Тібор Марта, не вагаючись відгукнувся на прохання Карла Резеша, і 01 грудня особисто привіз і передав обласній психіатричній лікарні у м. Берегово бензиновий електрогенератор HERON потужністю 2.8 кВт.

Керівник обласної лікарні Тетяна Алмашій та заступник голови районної ради Михайло Кочіш щиросердно подякували очільнику місцевого самоврядування Фийнєшлітке за надану допомогу.