П'ятниця., 01. березня 2024

DSC 0262У Берегові відзначили День захисників та захисниць України

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України сьогодні, 14 жовтня, відбулися урочисті заходи біля меморіальної стели «Небесна Сотня» та загиблих захисників в місті Берегове.

Дата 14 жовтня вибрана не випадково: цього дня відзначається християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а у 1999 році встановлений і День українського козацтва.

З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Саме на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, на якій обирали гетьмана і визначали, як козацтву жити далі. Образ козака як українського лицаря і захисника рідної землі близький кожному українцю.

Отже, 14 жовтня - День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.

Відтак, представники підприємств, установ та організацій району вшанували пам’ять полеглих бійців хвилиною мовчання і поклали до меморіальної стели квіти та вінки.

DSC 0236

DSC 0273