Вівторок., 26. вересня 2023

01Гуманітарна допомога для потреб захисників України на передовій

З початком війни Росії проти нашої держави не тільки вся Україна об’єдналася у спротиві, а все більше і більше жителів закордонних країн допомагають у цій нелегкій боротьбі. Так, жителі прикордоннихнаселених пунктів Угорщини, що межують із Пийтерфолвівською територіальною громадою зібрали та передали сільській раді чималий об’єм гуманітарної допомоги. Крім того, місцевий бізнес теж не сидить склавши руки і надає як власну продукцію так і сам здійснює збір найнеобхіднішого.

Відтак, за сприяння та допомоги голови районної ради Карла Резеша Пийтерфолвівською громадою частину акумульованої допомоги передано для потреб військових Збройних Сил України, які боронять нашу державу на самому передку бойових дій.

Доправленням наданої допомоги на передову займатиметься народний депутат України Андрій Жупанин, який разом із іншими волонтерами орендували у м.Виноградів склад для централізованого прийому допомоги від усіх охочих і звідки вже відбувається відвантаження матеріалів у пункти кінцевого призначення.

02

03