Середа., 08. грудня 2021

011У селі Балажер, що на Берегівщині висаджено новий ліс

30 жовтня в рамках екологічного проекту «Зелена країна» на площі 0,5 га було висаджено близько 2,5 тис. саджанців дуба звичайного із домішком горіха чорного, який в майбутньому слугуватиме кормовою базою для диких тварин.

Організатором та професійним куратором акції виступило Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства на чолі із начальницею Вікторією Білоусовою та Берегівським лісовим господарством на чолі із керівником Шойного Богданом, які професійно зорганізували роботу присутніх діточок та їх батьків – працівників лісомисливської галузі у належній посадці нового лісу. Відтак, закладено створення нового лісу на ділянці лісорозведення, територія якого напередодні була зачищена від чагарників і вже за сім років належного догляду буде переведена у вкриту лісом площу.

Своєю працею до створення лісу долучилися голова районної ради Карло Резеш та в.о. голови, перший заступник голови Берегівської РДА Віталій Матій, а також почесні гості - а це заступники голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк та Іштван Петшрушка.

Відтак, по завершенню акції дітки-учасники, які поряд із дорослими дбайливо саджали новий ліс були нагороджені подарунками (еко-пакети із блокнотами та ручками), пам’ятними медалями й грамотами. Також кожен із них отримав саджанець ялинки для того, щоб висадити у себе вдома.

022

033

044