Вівторок., 25. січня 2022

tiszaujlaki sohaz 01У районній раді відбувся круглий стіл щодо подальшої долі Вилоцького «Дому Солі»

08 жовтня 2021 року за ініціативи та головуванням голови Берегівської районної ради Карла Резеша та відбувся круглий стіл по питанню об’єкта нерухомості «Будинок Солі», що знаходиться у селищі Вилок. Участь у роботі узяли Вилоцький селищний голова Степан Ковач та представники депутатських фракцій у Вилоцькій селищній раді.

Слід зазначити, що даний об’єкт нерухомості планувалося передати у комунальну власність Вилоцької громади, відповідно було прийнято рішення районної ради. Однак, у Вилоцькій селищній раді після прийнятого районною радою рішення у депутатського корпусу та керівництва селища розділилися думки щодо майбутнього «Дому Солі» і за пропозицією деяких депутатів районної ради, до яких звернулися депутати Вилоцької селищної ради, рішення про передачу було скасоване. Відтак, дане питання знайшло судове продовження.

23 вересня 2021 року питання «Дому Солі» бурхливо обговорювалося на чергові сесії районної ради, відтак було вирішено провести круглий стіл, адже майбутнє вказаного об’єкту повинні вирішувати саме у Вилоцькій територіальній громаді.

Отже, за результати обговорення за круглим столом учасниками узгоджено та підписано текст меморандуму, який передбачає здійснення підписантами спільних зусиль, спрямованих на передачу до Вилоцької комунальної власності «Будинку солі» та збереження його як об’єкта історико-культурного призначення - елементу стародавнього історичного маршруту «Соляний шлях».

SH

SH1