Вівторок., 04. жовтня 2022
Logo

Вже незабаром на Закарпатті відбудеться міжнародний бізнес-форум «Bereg-Ugocha 2021”

Завдяки ініціативі голови Берегівської районної ради Карла Резеша цього літа на Берегівщині проведуть наймасштабнішу подію на Закарпатті у сфері бізнесу - “Bereg-Ugocha 2021”, яка проходитиме з 1 по 4 липня.

Це офіційний захід на якому будуть обговорюватись тільки актуальні та важливі питання щодо туризму, економіки, партнерських відносин між прикордонними країнами, котрі межують з Україною - Угорщиною та Румунією.

Мета проведення міжнародного бізнес-форуму :

- ефективна реалізація програм соціально-економічного розвитку;

- презентація економічного, туристичного та історико-культурного потенціалу об‘єднаних територіальних громад Берегівського району;

- встановлення добросусідських, партнерських відносин між прикордонними органами місцевого самоврядування України, Угорщини та Румунії.

Розпорядженням голови Берегівської районної ради створено організаційний комітет з проведення міжнародного бізнес-форуму «Bereg-Ugocha 2021” під головуванням заступника голови районної ради Михайла Кочіша.

Наразі розроблено програму заходу, який проводитиметься двома мовами- українською та угорською, переклад забезпечується.

Зазначимо, що до організації міжнародного форуму залучені органи місцевого самоврядування територіальних громад, громадські організації, спілки, асоціації відповідного спрямування та бізнесові кола Берегівського району Закарпатської області.

Слідкуйте за всіма нашими новинами на офіційній сторінці у Facebook - “Bereg-Ugocha 2021”