Середа., 29. вересня 2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

09 02 2021               м.Берегове                 № 4

Про проведення другого пленарного
засідання другої сесії районної ради
VІІІ скликання

Відповідно до частини 1, 4 та 10 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести друге пленарне засідання другої сесії районної ради VІІІ скликання 19 лютого 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради, на якому розглянути такі питання:

1. Про план роботи районної ради на перше півріччя 2021 року.

2. Про результати діяльності місцевої прокуратури на території Берегівського району за 2020 рік.

3. Про інформацію Берегівського районного відділу поліції та відділення поліції №1 м.Виноградів ГУНП в Закарпатській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Берегівського району за 2020 рік і перспективи та плани на 2021 рік, у тому числі у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та з протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними.

4. Про роботу ДП «Берегівське лісове господарство» та ДП «Виноградівське лісове господарство» у галузі користування лісовими ресурсами, заготівлі деревини та контролю за її проведенням, обсяги надходжень до бюджетів району та сільських громад від лісогосподарської діяльності, про роботу щодо відновлення лісопосадок та забезпечення мешканців та комунальних установ району дровами для опалення у 2020 році та перспективи подальшої діяльності.

5. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області» на 2021 рік.

6. Про фінансовий звіт Комунального некомерційного підприємства «Берегівська центральна районна лікарня імені Бертолона Ліннера Берегівської районної ради Закарпатської області»за 2020 рік.

7. Про безоплатну передачу майна, майнових прав відділу культури молоді та спорту Виноградівської РДА із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району Закарпатської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Виноградівської територіальної громади.

8. Про безоплатну передачу майна, майнових прав Виноградівського районного територіального центру соціального обслуговування Виноградівської РДА та Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району Закарпатської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Виноградівської територіальної громади.

9. Про безоплатну передачу нежитлової будівлі за адресою м.Берегове, вул. Мукачівська, 14 із спільної власності територіальних громад сіл, селища Берегівського району Закарпатської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Берегівської територіальної громади.

10. Про затвердження передавального акту майна, активів та зобов’язань Виноградівської районної ради Берегівській районній раді та акту приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності Виноградівської районної ради.

11. Про Програму утримання адміністративної будівлі районної ради на 2021 рік.

12. Про затвердження звіту про виконання бюджету Виноградівського району за 2020 рік.

13. Про затвердження звіту про виконання бюджету Берегівського району за 2020 рік.

14. Про внесення змін до рішення 1-ої сесії районної ради VIІІ скликання від 23 грудня 2020 року №24 «Про районний бюджет Берегівського району на 2021 рік».

15. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Веряця Веряцької сільської ради Виноградівського району, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів».

16. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Горбки Веряцької сільської ради Виноградівського району, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів».

17. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с.Форголань Виноградівського району Закарпатської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів».

18. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с.Пийтерфолво Виноградівського району Закарпатської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів».

19. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с.Тисобикень Виноградівського району Закарпатської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів».

20. Про звернення депутатів районної ради до голів та депутатів органів місцевого самоврядування територіальних громад району та політичних фракцій і депутатських груп міських, селищних та сільських рад.

21. Різне.

Голова ради                     К.Резеш