Вівторок., 18. травня 2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _06.10.2020__р. № 14_

м.Берегово

Про скликання тридцятої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцяту сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 16 жовтня 2020 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

1. Про хід реалізації районної Програми розвитку земельних відносин у Берегівському районі на 2018-2020 роки.

2. Про хід реалізації Програми допомоги соціально незахищеним верствам населення району «Турбота» на 2018-2020 роки.

3. Про хід реалізації районної Програми «Робота з обдарованими учнями на 2016-2020 роки».

4. Про районну Програму «Робота з обдарованими учнями на 2021 - 2025 роки».

5. Про роботу відділу з питань освіти Берегівської райдержадміністрації щодо підготовки закладів освіти району до навчального 2020-2021 року.

6. Про роботу відділу з питань освіти Берегівської райдержадміністрації щодо проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Берегівської районної ради, у яких керівники призначені тимчасово як виконуючі обов’язки.

7. Про інформацію Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА щодо ходу реалізації проекту ZeroWaste LIP HUSKROUA 2014-2020 ENI CBC (Нуль відходів: теорія для всіх, практика для кожного у транскордонному регіоні (будівництво сміттєсортувального комплексу з полігоном у с. Яноші Берегівського району)).

8. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Берегівська центральна районна лікарня імені Бертолона Ліннера Берегівської районної ради Закарпатської області» на 2020 рік.

9. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Берегівська центральна районна лікарня імені Бертолона Ліннера Берегівської районної ради Закарпатської області» на 2021 рік.

10. Про внесення змін до районної комплексної Програми підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Берегівська центральна районна лікарня імені Бертолона Ліннера Берегівської районної ради Закарпатської області» на 2020 рік.

11. Про затвердження плану розвитку Комунального некомерційного підприємства «Берегівська центральна районна лікарня імені Бертолона Ліннера Берегівської районної ради Закарпатської області» на 2020 – 2021 роки.

12. Про надання Комунальному некомерційному підприємству «Берегівська центральна районна лікарня імені Бертолона Ліннера Берегівської районної ради Закарпатської області» згоди на списання майна.

13. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області» на 2020 рік.

14. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області» на 2021 рік.

15. Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства «Берегівське бюро технічної інвентаризації Берегівської районної ради» на 2021 рік.

16. Про продовження терміну дії контракту з директором Комунального підприємства «Берегівське бюро технічної інвентаризації Берегівської районної ради» Омбоді Г.Г.

17. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Яноші Яношівської сільської ради Берегівського району Закарпатської області.

18. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Балажер Яношівської сільської ради Берегівського району Закарпатської області.

19. Про майно, що знаходиться у спільній сумісній власності територіальних громад сіл, селища Берегівського району та територіальної громади м. Берегово.

20. Про погодження передачі нерухомих об’єктів: амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Молодіжній, 46а в с.Свобода Берегівського району та амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.Спортивній, 1 в с.Дийда Берегівського району у комунальну власність територіальних громад с.Свобода та с.Дийда, відповідно.

21. Р і з н е.

Голова ради                                             Й.Шін