Вівторок., 18. травня 2021

Берегівська районна рада - в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Семена Йосипа Юрійовича, колишнього керівника виконавчого апарату ради, авторитетної та висококваліфікованої людини.

Народився Йосип Юрійович 25 лютого 1947 року в селі Холмовець Виноградівського району. Трудову діяльність розпочав вчителем початкових класів Холмовецької восьмирічної школи, де працював до призову на строкову військову службу до лав Радянської Армії. З 1969 року по 1970 рік очолював виконавчий комітет Чорнотисівської сільської ради.

Його подальший фаховий ріст і самоствердження пов’язані з Берегівщиною, зокрема:

- з 1970 року по 1980 рік співробітником Берегівського райвідділу КДБ;

- з 1980 року по 1991 рік звільнений голова профкому та заступник директора по кадрах та режиму Берегівського радіозаводу;

- з 1991 року по 1997 рік начальником юридичного відділу фірми «Вікторія»

З 1997 року до виходу на пенсію працював на посадах головного спеціаліста по координації діяльності правоохоронних і контролюючих органів, радником з питань забезпечення діяльності ради та її органів, зв’язків з радами інших рівнів та органами територіальної самоорганізації громадян, завідувач організаційного відділу, керуючий справами виконавчого апарату Берегівської районної ради.

Його серце перестало битися на 74 році життя. Наша громада знала його мудрою Людиною, який відстоював інтереси Берегівщини.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.