П'ятниця., 08. грудня 2023
Засідала бюджетна комісії Берегівської райради    

 Сьогодні під головуванням заступника голови комісії Кароль Ерделі відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, у роботі якого взяв участь й заступник голови районної ради Адальберт Браун та заступник голови РДА Владислав Гоблик. 

Детальніше...

Гать готується до виборів   

 На початку цього тижня відбулася сесія Гатя н ської сільської ради, що на Берегівщині, на якому основним питанням порядку денного була підготовка до виборів сільського голови.  

 

Детальніше...

BEREG FEST подарить Берегівщині трьох нових почесних громадян  

 13 вересня відбулося засідання комісії з розгляду клопотань щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Берегівщини”, на якому головували заступник голови Берегівської районної ради Адальберт Браун та перший заступник голови РДА Михайло Ляшко.  

Детальніше...

Відбулася сесія Берегівської районної ради 

 9-го вересня відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Берегівської районної ради V І скликання, на якому депутати обговорили чимало важливих питань, прийняли відповідні рішення.

Детальніше...

Відділ державної виконавчої служби Берегівського районного управління продовжує знайомити та роз»яснювати нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження»: 

«Зупинення виконавчого провадження» 

Детальніше...

 9- го вересня — сесія Берегівської райради  

 Починаючи з п’ятниці минулого тижня відбулися засідання постійних комісій Берегівської районної ради, на яких депутати обговорили питання порядку денного, проекти рішень чергової сесії, що відбудеться 9-го вересня. 

Детальніше...

28. серпня 2011.
V. Сливовий фестиваль та виноградна вечірка с. Геча

Детальніше...

Відділ державної виконавчої служби Берегівського районного управління продовжує знайомити та роз»яснювати нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження»:  

«Відстрочка або розстрочка виконання, встановлення чи зміна способу
і порядку виконання» 

Детальніше...

 Оголошення 

Доводимо до відома громадськості, що на виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” ,на офіційному сайті Берегівської районної ради (www.beregvidek.uz.ua) оприлюднюються проекти рішень з питань, розгляд яких заплановано на чергових сесіях райради.

Прес-служба районної ради

Радилися керівники місцевих рад Берегівщини  

 28 липня 2011 року відбулася нарада–семінар сільських, селищного голів та секретарів виконкомів місцевих рад Берегівського району. У традиційному, щомісячному заході взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Свищо та його заступники, Михайло Ляшко і Владислав Гоблик, а також заступник голови районної ради Адальберт Браун.  

Детальніше...

Строк здійснення виконавчого провадження
 
Законодавець встановлює чіткі строки, протягом яких державним виконавцем повинні бути проведені виконавчі дії для того чи іншого виконавчого документа. Законом України «Про виконавче провадження» встановлено, що державний виконавець відповідно до рішення суду немайнового характеру повинен провести виконавчі дії у двомісячний строк, а відповідно до інших виконавчих документів – протягом шести місяців з дня винесення постанови про відкриття виконавчого провадження. Слід звернути увагу на початок та кінець обчислення строків здійснення виконавчих проваджень. 

Детальніше...

За Кубок Закарпаття з пляжного футболу
Перемогли берегівські футболісти
 

 21 липня у зоні відпочинку „Бумеранг” ( c . Дийда, Берегівського р-ну) відбувся турнір з пляжного футболу за Кубок Закарпаття, організатором якого був комітет з пляжного футболу Федерації футболу Закарпаття (керівник Андрій Ердевдій).

Детальніше...

Відбулися засідання постійних комісій Берегівської районної ради
Для поліпшення умов оплати праці медичних працівників

 20-го липня відбулися засідання постійних комісій Берегівської районної ради, у роботі яких взяв учать заступник голови ради Адальберт Браун. 

Детальніше...

 Важливо! Про внесення змін до Закону України «Про об’єднання громадян»  

Відповідно до ч. 5 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 23.09.2010 № 2555-VІ внесено зміни до статті 14 Закону України «Про об'єднання громадян», зокрема: 

Детальніше...

Допомога місцевим радам Берегівщини — від Головдержслужби

  У роботі органів місцевого самоврядування особливо важливе значення мають організаційно-кадрові питання, також питання, пов’язані з проходженням служби у цих органах, дотриманням вимог законодавства про боротьбу з корупцією.   

Детальніше...

 Максимально залучити дітей у дошкільне виховання!  

  7 липня у Берегові відбулася нарада, учасники якої обговорили питання вдосконалення організації дошкільного виховання у населених пунктах району. У її роботі взяли участь заступник голови районної ради Адальберт Браун, перший заступник голови РДА Степан Медвідь,  начальник відділу освіти РДА Василь Лендєл, а також керівники дитячих навчальних закладів та голови сіл. 

Детальніше...