Неділя., 20. жовтня 2019

 

Постійна комісія з питань бюджету
Голова комісії
  Біров Тібор Людвиковичич
 Демократична партія угорців України
Заступник голови комісії
  Ваш Отто Оттович «КМКС" Партія угорців України
Секретар комісії
 Hrab N Граб Наталія Яношівна Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Члени комісії
   
 image050 Філе Єлізавета Бейлівна

Демократична партія угорців України

Dudics I Дудич Стефан Карольович Єдиний Центр
  Ковач Золтан Юлійович Єдиний Центр
Háscsa V  Хаща Василь Васильович Партія "Відродження"


Постійна комісія з питань законності, правопорядку
і регламенту та депутатської етики
Голова комісії
  Гейці Тихомир Тихомирович «КМКС" Партія угорців України
Заступник голови комісії
 Vovcsok M Вовчок Михайло Михайлович Єдиний Центр
Секретар комісії
 Márku S

Марку Олександр Олександрович


 

«КМКС" Партія угорців України
Члени комісії
  Баков Рудольф Вікторович 

Партія "Відродження" 

Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, проблем молоді, охорони здоровя, туризму та рекреації, праці і соціального захисту громадян
Голова комісії

 

Фодор Дюло Дюлович

"КМКС" Партія угорців України

Заступник голови комісії
 
Секретар комісії
 Román E Роман Еріка Вікторівна Єдиний Центр
Члени комісії
 Molnár L Молнар Ласло Васильович "КМКС" Партія угорців України
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, розвитку села, земельних відносин, використання природних ресурсів, екології та охорони навколишнього природного середовища
Голова постійної комісії

 

Могачек Наталія Бейлівна

Єдиний Центр

Заступник голови комісії
 Bakancsos L Баканчош Ласло Ласлович Демократична партія угорців України

Секретар комісії

 Knobloch Zs Кноблох Жолт Федорович Партія "Відродження"
Члени комісії
Bak J

 

Бак Іван Іванович

 

Єдиний Центр
 Komári J Комарі Юліанна Олександрівна "КМКС" Партія угорців України
Furman L  Фурман Ленке Павлівна Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
 Jakab L Якоб Лайош Лайошович «КМКС" Партія угорців України
Постійна комісія з питань управління майном, планування територій, архітектури, будівництва, будівельної індустрії, дорожнього і житлово-комунального господарства та благоустрою територій
Голова постійної комісії
Іванюк Микола Миколайович Партія "Відродження"
Заступник голови комісії
 Tóth K Товт Каталін Ендреївна Єдиний Центр
Секретар комісії

 

Члени комісії
 Biriki Бірікі Єлізавета Дюлівна  Демократична партія угорців України 
  Комарі Іболя Йосифівна 
«КМКС" Партія угорців України

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, транспорту та зв'язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності та прикордонного співробітництва

Голова постійної комісії

  Шютев Аттіла Іштванович Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Заступник голови комісії
Szabó S  Сабов Шамуєл Шамуєлович «КМКС" Партія угорців України
Секретар комісії

 

 Tóth Gy

Товт Дьизив Дьизивич

Демократична партія угорців України

Члени комісії
 Baraté V Баратей Віктор Бейлович Єдиний Центр