Середа., 03. червня 2020

Повідомлення
Кідьошської сільської ради

Кідьошська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

Детальніше...

a1На Берегівщині, у п’ятницю, 13 грудня святкували День місцевого самоврядування.

На урочистості, що відбулися у с. Яноші, зібралися керівники районної ради та РДА, депутати обласної, районної ради, представники сільських рад, органів виконавчої влади району та дипломатичних місій Угорщини у м.Берегово та м.Ужгород.

 

Детальніше...

сесія райради 13.12.2019 011Відбулася 22-га сесія районної ради

13 грудня, у п’ятницю, пленарним засіданням закрилася чергова, 22 сесія районної ради у якій узяло участь 25 депутатів із 34. А розпочалася вона із приємної ноти - вручення сертифікату на придбання житла мешканці с. Мочола – Папп Андреї Бейлівні згідно урядовою Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Натомість, по цій програмі, відповідно до черговості, визначено трьох осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, для виплати даної компенсації на придбання житла. Всі вони вже відкрили рахунки зі спеціальним режимом використання, кошти субвенції перераховані їм в повному обсязі по 318897 грн.

Детальніше...

Роботою у постійних комісіях розпочалась підготовка 22-ої сесії районної ради

Сьогодні, 11 грудня депутати роботою у постійних комісіях розпочали підготовку до чергової, 22-ої сесії районної ради, проведення якої заплановане на 13 грудня.

Детальніше...

ПРОТОКОЛ

розширеного засідання постійної комісії Берегівської районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку села, земельних відносин, використання природних ресурсів, екології та охорони навколишнього природного середовища по питанню утилізації рудних відвалів Мужіївського золоторудника ПРАТ «Карпатська рудна компанія»

22 листопада 2019 року                                                                  м. Берегово

Детальніше...