Понеділок., 05. грудня 2022

0 02 05 ba6244926d8956e17fde2ecfe8314af908ee0154846e10c810f8020fe46a2f35 1aba5a00Пийтерфолвівська загальноосвітня школа відзначила ювілей

У п'ятницю, 02 грудня у Пийтерфолвівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти громади присвячена 50-річчю заснування школи.

В урочистостях узяв також участь голова Берегівської районної ради Карло Резеш та Пийтерфолвівський сільський голова Йосип Оросі.

Директор школи Уйфалуші І.А. виступила з доповіддю на тему «Формування професійної компетентності педагогів, ключових компетентностей учнів як важлива складова розвитку сучасної школи. Новий Державний стандарт освіти».

Детальніше...

окУгорські партнери передали для потреб обласної психіатричної лікарні у м. Берегово електрогенератор

Напередодні до голови Берегівської районної ради Карла Резеша звернулася Тетяна Алмашій, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги м.Берегова» Закарпатської обласної ради з тим, що очолюваний нею заклад був попереджений про можливі майбутні екстрені відключення електроенергії і чи не є змоги допомогти лікарні із обладнаннями безперебійного живлення для котельні з тим, щоби хоча б було забезпечене тепло у разі вимкнення електроенергії.

Детальніше...

01На Берегівщині запрацював перший «Пункт Незламності»

24 листопада голова районної ради Карло Резеш разом із головою районної військової адміністрації Віталієм Матієм оглянули роботу «Пункту Незламності» у Великій Бийгані.

Про роботу пункту, організаційні моменти його запуску та його можливості керівників району поінформувала голова Великобийганської сільської територіальної громади Оніка Надь.

Детальніше...

окипнюк 01Учасника зимових олімпійських ігор у Пекіні 2022 року було відзначено медаллю Берегівської районної ради «За розвиток Берегівщини»

Уродженець Берегівського району Олександр Окіпнюк, спільним розпорядженням голів Берегівської районної ради та райдержадміністрації удостоєний районною відзнакою – медаллю «За розвиток Берегівщини». Так, на зимових олімпійських іграх у Пекіні 2022 року, Олександ, представляючи Україну у змаганнях з фристайлу, в дисципліні акробатика посів високе дев’яте місце з чим прославив наш Берегівський район.

Детальніше...

сесія 01У Берегівській райраді відбулася тринадцята сесія

Вчора, 24 листопада, за головуванням голови ради Карла Резеша відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії. У залі було зареєстровано 30 депутатів.

У роботі сесії узяв участь Віталій Матій - голова Берегівської РДА, голови територіальних громад, керівники установ та організацій району.

Детальніше...