Неділя., 05. липня 2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ РАДИ

від _ 30.06.2020_ _ р. № _ 8_ _

м.Берегово

Про скликання двадцять восьмої сесії
районної ради VІІ-го скликання

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять восьму сесію районної ради VІІ-го скликання, пленарне засідання якої провести 10 липня 2020 року об 11.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

ТЕБНСЗасідала районна комісія з питань ТЕБ та НС

Засідання комісії відбулось у п’ятницю, 19 травня, у якому узяв участь також голова районної ради Йосиф Шін.

Так, у ході роботи було обговорено питання зростання кількості хворих на СОVID-19 за останні 7 днів.

Відтак, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про посилення протиепідемічних заходів у районі (аналогічні до обласних). А це, зокрема заборона:

Детальніше...

gyertya

Берегівська районна рада висловлює глибоке співчуття депутату районної ради VII - го скликання 

Фурман Ленке Павліні 

з приводу важко втрати - передчасної смерті чоловіка Фурмана Мирона Петровича.

Obdar 1

 На Берегівщині нагородили призерів предметних олімпіад та Всеукраїнських конкурсів

10 червня у великому залі районної ради відбулося нагородження обдарованої молоді закладів освіти Берегівського району, у якому узяли участь голова Берегівської районної ради Йосиф ШІН та керівник апарату Берегівської райдержадміністрації Нелі ТЕРЛЕЦЬКА.

Детальніше...

CRL 10.06У районній раді радилися з приводу перепланування 1-го поверху нового корпусу (Б) Берегівської лікарні під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги

Вчора, 10 червня за головуванням голови районної ради Йосифа Шіна відбулася нарада з питання проведення капітального ремонту з переплануванням 1-го поверху корпусу Б (новий) під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. У нараді узяли участь голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, генеральний директор та юрисконсульт «КНП Берегівська ЦРЛ» Іван Малеш і Михайло Орябко, директор ТОВ ХУСТФАРМ Василь Кузьма та начальник відділу управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району Іштвана Дерцені.

Детальніше...