Четвер., 13. червня 2024

Джура 2Впродовж 23-25 травня, на стадіоні "Тиса" у селі Пийтерфолво відбулися триденні таборування у рамках районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") 2024.

Рої змагались на славу у стрільбі, у конкурсах “Впоряд”, «Рятівник», «Пластун», в подоланні смуги перешкод, тереновій та в інтелектуальній грі «Відун», запалювали Ватру і знайомилися «в колі друзів», "запалювали" Берегівщину драйвовими ранковими руханками і мужньо вартували та виконували спецзавдання у вечірній час.

Детальніше...

8 травня 2З нагоди відзначення 8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в місті Берегове на площі Героїв Карло Резеш - голова районної ради, Єва Данич - перша заступниця голови Берегівської РДА разом з керівництвом міста, представниками правоохоронних органів, установ та організацій району хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували загиблих воїнів.

 

 

 

Детальніше...

Plich 430 квітня голова районної ради Карло Резеш спільно з головою Закарпатської ОДА Віктором Микитою, головою Закарпатської обласної ради Романом Сараєм та головою Берегівської РДА Віталієм Матій - на базі оздоровчого комплексу "Термальні води Косино" взяв участь у урочистому нагородженні переможців районного етапу проєкту " Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

Детальніше...

01Берегівська районна рада прийняла низку важливих рішень

10 квітня відбулося пленарне засідання 17-ої сесії 8-го скликання Берегівської районної ради. У сесійній залі зареєструвались 24 депутати. У порядку денному – 9 питань.

Детальніше...