Неділя., 17. жовтня 2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 

«

11

»

10

2021

м.Берегове

29

Про скликання п’ятої (позачергової)
сесії районної ради VІIІ скликання

Відповідно до частини 4 та 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати п’яту (позачергову) сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 21 жовтня 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради з орієнтовним порядком денним:

Детальніше...

tiszaujlaki sohaz 01У районній раді відбувся круглий стіл щодо подальшої долі Вилоцького «Дому Солі»

08 жовтня 2021 року за ініціативи та головуванням голови Берегівської районної ради Карла Резеша та відбувся круглий стіл по питанню об’єкта нерухомості «Будинок Солі», що знаходиться у селищі Вилок. Участь у роботі узяли Вилоцький селищний голова Степан Ковач та представники депутатських фракцій у Вилоцькій селищній раді.

Детальніше...

1У с. Ботар Берегівського району презентували реконструйований Будинок культури

6 жовтня у селі Ботар відбулася святкова подія – мешканцям громади святково передали відреконструйований Будинок культури. В урочистостях узяв участь і голова Берегівської районної ради Карло Резеш, який висловив слова подяки усім, хто так чи інакше узяв участь у відновлювальних роботах та побажав громаді використовувати будівлю для культурного виховання підростаючого покоління, підтримки народних традицій.

Детальніше...

IMG 293928 вересня в Берегівській районній раді Закарпатської області Голова Берегівської районної ради Резеш Карло Карлович провів робочу зустріч із представниками німецької компанії «Aqseptence Group GmbH». Основною темою робочої зустрічі було налагодження співпраці в сфері водопровідно-каналізаційного господарства.

Детальніше...

1Освітяни Пийтерфолвівської територіальної громади відзначили День вчителя

Так, 1 жовтня 2021 року, на урочистості зібрались педагогічні колективи, директори шкіл, завучі, вчителі, методисти закладів освіти громади. Привітати освітян з їхнім професійним святом завітав голова районної ради Карло Резеш, депутат обласної ради від КМКС-ПУУ Юдіта Петеї та сільський голова Йосип Оросі. Шановані гості дякували педагогам за натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за вміння знаходити в маленьких дітках майбутніх академіків, гарних музикантів, різних митців, науковців.

Детальніше...