Понеділок., 20. січня 2020

бюдж коміс 2019.12.24 01Засідання бюджетної комісії

відбулося сьогодні, 24 грудня у малому залі районної ради. Позачергове її скликання було обумовлене необхідністю погодження виділення коштів на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які надійшли у вигляді субвенції з обласного бюджету.

Детальніше...

Повідомлення
Кідьошської сільської ради

Кідьошська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

Детальніше...

a1На Берегівщині, у п’ятницю, 13 грудня святкували День місцевого самоврядування.

На урочистості, що відбулися у с. Яноші, зібралися керівники районної ради та РДА, депутати обласної, районної ради, представники сільських рад, органів виконавчої влади району та дипломатичних місій Угорщини у м.Берегово та м.Ужгород.

 

Детальніше...

сесія райради 13.12.2019 011Відбулася 22-га сесія районної ради

13 грудня, у п’ятницю, пленарним засіданням закрилася чергова, 22 сесія районної ради у якій узяло участь 25 депутатів із 34. А розпочалася вона із приємної ноти - вручення сертифікату на придбання житла мешканці с. Мочола – Папп Андреї Бейлівні згідно урядовою Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Натомість, по цій програмі, відповідно до черговості, визначено трьох осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, для виплати даної компенсації на придбання житла. Всі вони вже відкрили рахунки зі спеціальним режимом використання, кошти субвенції перераховані їм в повному обсязі по 318897 грн.

Детальніше...

Роботою у постійних комісіях розпочалась підготовка 22-ої сесії районної ради

Сьогодні, 11 грудня депутати роботою у постійних комісіях розпочали підготовку до чергової, 22-ої сесії районної ради, проведення якої заплановане на 13 грудня.

Детальніше...