Ma 2024. április 29., hétfő, Péter napja van. Holnap Katalin és Kitti napja lesz.
Nem léteznek fordítások.

Вшанували кращих команд та футболістів Берегівщини

29 листопада у залі засідань районної ради відбулися урочистості, під час яких підвели підсумки футбольного року, вручили нагороди кращим командам та гравцям Берегівщини.

Як наголосили у своїх привітаннях голова Берегівської РДА Ігор Свищо, голова районної ради Андрій Бігарі, голова Берегівської районної федерації футболу Олександр Чегіль, головний редактор щотижневика „Спорт тайм” Степан Сельменський та інші, Берегівщина справді є „спортивним” районом, зокрема, займає провідні місця у футбольному житті Закарпаття, а на всеукраїнському рівні також з мотокросу. Нагадали зокрема про те, що головна команда району, ФК „Берегвідейк” стала віце-чемпіоном Закарпаття, на високому рівні і за участі багатьох команд відбувся чемпіонат району.

Про рівень футболу на Берегівщині свідчить й те, що ФК „Артос" з с. Гать (тренер Бейло Гей) став володарем Кубка Ліги чемпіонів Закарпаття, причому серед 4-х кращих команд цієї серії було аж три представляли Берегівський район!

Як зазначив Олександр Чегіль, у цьому велика заслуга керівників РДА та райради, котрих голова районної федерації футболу нагородив за сприяння розвитку футболу на Берегівщині.

По завершенню привітань відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та кращих гравців. На них чекали кубки, медалі та грамоти.

У змаганнях вищої ліги чемпіонату Берегівського району 2012 року взяло участь 11 футбольних клубів. Чемпіонами 2012 року стали футболісти клубу с. В.Бийгань, випередивши команди „Фенікс” Бадалово та ФК „Дийда”.

Серед команд І ліги (16 команд), чемпіоном 2012 року став ФК „Четфалва”. ІІ місце здобули представники ФК „Геча”, а ІІІ місце у представників команди ФК „Рафайново”.

У районній першості юнаків перемогли молоді футболісти з „Фенікс” Бадалово.

Під час урочистостей були названі й кращі гравці. У номінації кращий воротар перше місце зайняв Іван Ковач з ФК „В.Бийгань”, кращим захисником став Шандор Антал з ФК „Дийда”, у номінації кращий півзахисник переміг Сергій Горзов з „Фенікс” Бадалово. Кращим нападником став Василь Луца з ФК „Яноші”, а серед бомбардирів переміг Роберт Давід з ФК „Артос". у номінації кращий гравець перше місце зайняв Іван Ковач з ФК „В.Бийгань”.