Четвер., 02. травня 2024

зображення viber 2023 07 24 10 00 20 754Великоберезькі велосипедисти в залі стали призерами на турнірі у Словаччині

У період з 15 по 17 липня у словацькому місті Коларово відбувся турнір велосипедного спорту в залі «Кубок Вишеграду». Участь у змаганнях узяла команда з Берегівщини, а саме з Великих Берегів, тренером і керівником якої є Тихомир Гейці, депутат Берегівської районної ради.

Отже, команда Великоберезької ГО «Спортивний клуб «Велосипедний спорт в залі» була представлена у різних вікових категоріях, де в кожній було здобуто відповідні призові місця.

Так, у групі «шкільний вік» серед дівчат Вікторія Кун здобула «срібло», а Максим Маргітич серед хлопців посів третє місце.

У юнацькій віковій категорії представниця Берегівської команди Крістіна Копор посіла друге місце, а Станіслав Боднар у цій же віковій категорії серед хлопців посів почесне четверте місце.

Що стосується командних видів, то тут, у віковій категорії «юніори», дует Великоберезької команди у складі Крістіна Копор - Станіслав Боднар здобули «срібло» чемпіонату.