Понеділок., 28. листопада 2022

011З нагоди Дня вчителя працівників Виноградівської загальноосвітньої школи №4 відзначили спільними грамотами Берегівської районної ради та райдержадміністрації

Днями в Україні відзначали День працівників освіти - свято всіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань. Наполеглива праця освітян, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук та високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях та стати фахівцями своєї справи.

Так, з цієї нагоди до Виноградівської загальноосвітньої школи №4 для урочистого нагородження педагогічних працівників грамотами Берегівської районної ради та Берегівської районної державної адміністрації завітали голова ради Карло Резеш та депутат райради Віктор Жупанин.

У своєму вітальному слові Віктор Іванович Жупанин зазначив, що високі результати учнів Виноградівської школи №4 на ЗНО та предметних олімпіадах вказують на високий професіоналізм та відданість своїй справі педагогів, які є наставниками призерів.

За тим виступив голова Берегівської районної ради Карло Карлович Резеш, який привітав працівників школи з професійним святом, висловив вдячність за нелегку працю, побажав міцного терпіння та всіх життєвих благ. Керівник Берегівського району підкреслив, що підписантом грамот також є голова Берегівської районної державної адміністрації Віталій Матій, який з поважних причин не зміг бути присутнім на врученні.

Відтак, Карло Резеш вручив грамоти «за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління» педагогічним працівникам Виноградівської ЗОШ І–ІІІ ст. №4:

Молнару Максиму Йосиповичу, вчителю історії та правознавства;

Тодер Тетяні Вікторівні, вчительці початкових класів;

Баник Анжелі Іванівні, вчительці початкових класів;

Лешко Валерії Петрівні, вчительці хімії;

Нюл Надії Василівні, вчительці географії;

Штефан Алісі Володимирівні, педагогу-організатору;

Надопті Марії Михайлівні, вчительці англійської мови.

На завершення директор школи Йосип Йосипович Жодані подякував керівництву району за високу оцінку діяльності міської школи №4 та її педагогічного колективу.

022

033

044

055