Вівторок., 04. жовтня 2022

DSC 0085У Берегівській районній раді провели позачергову сесію

Пленарне засідання якої відбулося 02 березня, а скликання її у екстреному порядку викликане нагальною потребою подальшого і чимскорішому налагодження роботи територіальної оборони Берегівського району.

Отже, як зазначив у своєму вступному слові голова районної ради Карло Резеш - те, що зробила Росія, – це велика трагедія. Трагедія не тільки для України. Це трагедія для всієї Європи та світу. Вранці 24 лютого Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну по всій довжині спільного кордону та з території Білорусі. Україна чинить запеклий опір. Головуючий зазначив, що увесь світ наразі затамував свій подих і потроху починає усвідомлювати усю серйозність цієї масштабної трагедії, безглуздої війни, яка може захопити і наші домівки, може перекинутися не тільки на Європу, а й на весь світ. Спільними зусиллями необхідно зупинити цю агресію, цю безглузду війну, в якій переможців не буде. Ми повинні бути єдиними проти російської агресії. Разом ми – сила!

Відтак, Карло Резеш додав, що у дні, коли країна у тяжких кровопролитних боях виборює право на власне майбутнє, у Берегівському районі усі повинні мобілізувати всі можливі ресурси на допомогу воїнам, нашим співгромадянам, які вимушені покинути тимчасово свої домівки. Тож голова ради звернувся до усіх із проханням - хто як і чим може, через своїх знайомих, міжнародних партнерів долучитися до роботи по організації волонтерської та залученню гуманітарної та іншої найнеобхіднішої допомоги з вірою разом з усією Україною в мирний завтрашній день.

Отже, пленарне засідання розпочалося із хвилини мовчання у пам'ять захисників, які полягли у боях із російським агресором та невинних жертв – мешканців України.

Перед затвердженням порядку денного до депутатів звернувся в.о.голови районної державної адміністрації – в.о.начальника районної військової адміністрації Віталій Матій, який просив бути стриманими, черпати інформацію та поширювати її тільки із офіційних і перевірених джерел, а також довів до відома присутніх інформацію про стан організації тероборони в районі.

Відтак, про роботу райвідділу поліції в умовах введеного воєнного стану та порядок взаємодії із громадськістю доповів начальник Берегівського районного відділу поліції Варга Михайло.

Після заслуховування вказаних інформації депутатським корпусом було одноголосно підтримано проекти рішень, які виносилися на розгляд сесії (внесення змін до деяких районних програм, що стосуються територіальної оборони, а також внесення змін до районного бюджету на поточний рік з метою їхнього фінансування).

На завершення роботи головуючий Карло Резеш закликав усіх присутні докласти максимум своїх зусиль до спільної справи, які спрямовані на те, щоб настав нарешті мир в Україні як того зробив депутат районної ради від фракції КМКС Тихомир Гейці, який одразу після засідання за кермом шкільного автобуса забезпечуватиме перевезення військових із Закарпаття до визначених місць несення військової служби.

DSC 0087

DSC 0097