Вівторок., 04. жовтня 2022

01У Берегівській районній раді відбулася позачергова сесія,

приводом скликання якої була пропозиція п’ятнадцяти депутатів районної ради різних політичних сил та лист в.о. голови, першого заступника голови Берегівської райдержадміністрації про скликання позачергової сесії на тлі інформаційних повідомлень про посилення загроз безпековій ситуації в Україні, провокованих ескалацією військової агресії з боку Російської Федерації в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Головував на засіданні керівник Берегівської районної ради Карло Резеш, який перед урочистим відкриттям роботи засідання, з нагоди оголошеного Президентом України 16 лютого Дня єднання, побажав усім присутнім та жителям району, області, України стійкості духу та волі, мирного неба та благополуччя.

Отже, на порядку денному значилося одне єдине питання – виділення із районного бюджету ста тисяч гривень для реального фінансування заходів активного розгортання системи територіальної оборони району шляхом внесення змін до районного бюджету на 2022 рік. Вказана сума коштів за пропозицією керівництва райради та райдержадміністрації депутатським корпусом одностайно перерозподілена на потреби тероборони району шляхом скорочення певних видатків, які були передбачені для районної ради.

Слід зазначити, що пропонований проект рішення напередодні пленарного засідання був погоджений постійною депутатською комісією з питань бюджету та президією районної ради.

Незважаючи на партійну приналежність, депутати були одностайні під час голосування і задекларували важливість об’єднання над політичними інтересами заради безпеки краю і на завершення позачергової сесії на знак єдності заспівали гімн України та зробили спільне фото разом із представниками підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів та громадськості з Державним Прапором України.

02

03

04

05

06