Вівторок., 25. січня 2022

IMG 293928 вересня в Берегівській районній раді Закарпатської області Голова Берегівської районної ради Резеш Карло Карлович провів робочу зустріч із представниками німецької компанії «Aqseptence Group GmbH». Основною темою робочої зустрічі було налагодження співпраці в сфері водопровідно-каналізаційного господарства.

Застосування сучасних технологій у цій сфері дозволить реалізувати низку великомасштабних проектів для розбудови інфраструктури Берегівського району Закарпатської області та надасть мешканцям отримувати якісні послуг з водопостачання та водовідведення. Пан Геро Штаігервальд (Aqseptence Group GmbH) зазначив, що компанія має низку успішно реалізованих проектів на території України. Голова районної ради наголосив, що Берегівський район і Закарпаття зокрема, проводить активну роботу в залученні грантових коштів та інвестицій для реалізації екологічних проектів щодо розбудови інфраструктури населених пунктів.

Співпраця з німецьким бізнесом у сфері екологічних проектів сприятиме поліпшенню екологічної ситуації та привабливості регіону.

На фото: Голова Берегівської районної ради пан Резеш К.К. та представник Aqseptence Group GmbH пан Геро Штаігервальд.