Четвер., 28. березня 2024

изображение viber 2021 09 21 15 45 02 518Велосипедисти-юніори прославляють рідну землю й Україну у Європі

27-28 серпня у швейцарському місті Алдорф проходив чемпіонат Європи з велосипедного спорту у залі серед юніорів, де у складі збірної України виступили вихованці із Берегівщини – члени громадської організації «Велосипедний спорт у залі с.Великі Береги» Зан-Фабіан Панна Клара, Гей Себастіан та Копор Крістіна.

Своїми виступами згадані спортсмени принесли неабияку славу нашій державі, адже у парному виступі Зан-Фабіан Панна Клара та Гей Себастіан вибороли срібні медалі. Що стосується індивідуальних виступів, то Гей Себастіан здобув п’яте місце, Зан-Фабіан Панна Клара – восьме, а Копор Крістіна фінішувала десятою.

Слід відмітити, що готували наших призерів тренерський штаб у складі Гейці-Терещук Наталії та Гейці Степана на чолі із Тихомиром Гейці, який до слова є депутатом Берегівської районної ради.

До написаного слід додати, що наша команда 18 вересня взяла участь у кубку Угорщини, який проходив у м.Кішварда, де в індивідуальних змаганнях серед юніорів Копор Крістіна та Плеша Крістофер здобули перемоги, а Гей Себастіан у змаганнях серед дорослих посів почесне третє місце. Крім того, у парних виступах серед юніорів у тандема Копор Крістіна - Плеша Крістофер не було рівних і вони також перемогли.

изображение viber 2021 09 21 15 45 02 686изображение viber 2021 09 21 15 44 59 950