Неділя., 17. жовтня 2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Берегівської районної ради Закарпатської області

 
« 07 » 06 2021 м.Берегове 15

Про скликання третьої сесії
районної ради VІІІ скликання

 Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати третю сесію районної ради VІІІ скликання, пленарне засідання якої провести 17 червня 2021 року о 12.00 год. київського часу у великому залі районної ради на якому розглянути такі питання:

 

1. Про загальний екологічний стан території Берегівського району та шляхи вирішення наявних екологічних проблем (поводження з твердими побутовими відходами, руслоочисні та русло регулювальні роботи, забезпечення водопостачання та водовідведення, стан переробки відвалів на Мужіївському золоторуднику).

2. Про перспективи завершення проєкту будівництва сміттєсортувального комплексу у с. Яноші Берегівського району.

3. Про стан реконструкції корпусу «А» комунального некомерційного підприємства «Берегівська лікарня ім.Б.Ліннера».

4. Про роботу громадського транспорту у районі в умовах запроваджених карантинних обмежень.

5. Про хід безоплатної передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст району.

6. Про фінансовий звіт Комунального підприємства «Берегівське бюро технічної інвентаризації Берегівської районної ради» за 2020 рік.

7. Про фінансовий звіт Комунального некомерційного підприємства «Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області» за 2020 рік.

8. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підпрємства «Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області » на 2021 рік.

9. Про фінансовий звіт Комунального некомерційного підприємства «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2020 рік.

10. Про Програму забезпечення державної безпеки в Берегівському районі, матеріально-технічного забезпечення Берегівського районного відділу управління Служби безпеки України в Закарпатській області на 2021 рік.

11. Про Програму із підтримки законності та правопорядку в Берегівському районі на 2021 рік.

12. Про Програму профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2021 рік.

13. Про Програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню підрозділів охорони державного кордону Мукачівського прикордонного загону, які дислокуються на території Берегівського району Закарпатської області на 2021 рік.

14. Про Програму матеріально-технічного забезпечення Берегівського об’єднаного міського та Виноградівського районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на 2021 рік.

15. Про району Програму фінансової підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, спортивних клубів та федерацій з видів спорту.

16. Про внесення змін до рішення 1-ої сесії районної ради VIІІ скликання від 23 грудня 2020 року №24 «Про районний бюджет Берегівського району на 2021 рік» (зі змінами від 19 лютого та 08 квітня 2021р.).

17. Про передачу прав засновника Комунального підприємства «Берегівське бюро технічної інвентаризації Берегівської районної ради».

18. Про передачу прав засновника Комунального некомерційного підприємства «Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області».

19. Про передачу прав засновника підприємств, засновником яких виступала Виноградівська районна рада, що реорганізована шляхом приєднання до Берегівської районної ради.

20. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Берегівського району Закарпатської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Берегівської територіальної громади.

21. Про безоплатну передачу службового автомобіля із спільної власності територіальних громад сіл, селища Берегівського району Закарпатської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Батівської територіальної громади.

22. Про безоплатну передачу службового автомобіля із спільної власності територіальних громад сіл, селища Берегівського району Закарпатської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Великобийганської територіальної громади.

23. Про внесення змін до рішення 2-ої сесії районної ради VIII скликання №104 від 08 квітня 2021 року.

24. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт.Королево Королівської селищної ради Виноградівського району Закарпатської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів».

25. Про план роботи районної ради на друге півріччя 2021 року.

26. Про звернення депутатів районної ради до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О.

27. Р і з н е.

 

 

Голова ради                                                                                              К.Резеш