Понеділок., 30. листопада 2020

Obdar 1

 На Берегівщині нагородили призерів предметних олімпіад та Всеукраїнських конкурсів

10 червня у великому залі районної ради відбулося нагородження обдарованої молоді закладів освіти Берегівського району, у якому узяли участь голова Берегівської районної ради Йосиф ШІН та керівник апарату Берегівської райдержадміністрації Нелі ТЕРЛЕЦЬКА.

Obdar

Так, грамотами та грошовими преміями нагороджено 37 переможців (І місця) районного (ІІ) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, 7 з яких переможці у декількох номінаціях, 10 призерів та переможців обласного (ІІІ) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та їх вчителів-наставників.

Серед нагороджених слід відмітити ІВАНЮК Мелісу, ученицю 6-го класу Нижньореметівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст., яка стала переможницею ІV етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Церемонія нагородження, грошові премії та грамоти були засновані в рамках виконання районної Програми «Робота з обдарованими учнями на 2016-2020 роки», яка була затверджена депутатським корпусом Берегівської районної ради ще у 2016 році саме для заохочення здібних та талановитих юнаків району та їх вчителів.