Понеділок., 23. листопада 2020

CRL 10.06У районній раді радилися з приводу перепланування 1-го поверху нового корпусу (Б) Берегівської лікарні під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги

Вчора, 10 червня за головуванням голови районної ради Йосифа Шіна відбулася нарада з питання проведення капітального ремонту з переплануванням 1-го поверху корпусу Б (новий) під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. У нараді узяли участь голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, генеральний директор та юрисконсульт «КНП Берегівська ЦРЛ» Іван Малеш і Михайло Орябко, директор ТОВ ХУСТФАРМ Василь Кузьма та начальник відділу управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району Іштвана Дерцені.

Як повідомив І.Малеш, головний лікар лікарні виготовлена технічна документація і вже оголошено тендер на проведення робіт. Він відмітив, що на першому поверсі згадуваної будівлі медзакладу ТОВ ХУСТФАРМ орендує частину коридору для функціонування аптечного кіоску.

Так, у зв’язку з переплануванням першого поверху виникло питання перенесення вказаного аптечного кіоску. Відтак, генеральний директор «КНП Берегівська ЦРЛ» Іван Малеш запропонував розмістити цей кіоск у прохідній першого поверху.

За підсумками наради доручено районній лікарні спільно із районною радою вивчити дане питання та вишукати можливості його вирішення відповідно до діючого законодавства про оренду державного та комунального майна.