П'ятниця., 29. травня 2020

обїзн дорога 13.05.2020 3Про будівництво об’їзної дороги у місті Берегово

йшлося на нараді вчора, 13 травня, яку провів губернатор області Олексій Петров у приміщенні Берегівської міської ради. На нараду були запрошені Матяш Сіладі - генеральний консул консульства Угорщини у м.Берегово, Борис Воловик – в.о. начальника Служби автодоріг Закарпатської області та його заступник з фінансових питань Михайло Мохня, Анатолій Зіненко - представник ТОВ «ВІАКОН Україна».

обїзн дорога 13.05.2020 1На нараді взяли також участь голова Берегівської районної ради Йосиф Шін, Берегівський міський голова Золтан Бабяк та голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка.

А йшлося на нараді про будівництво об’їзної автомобільної дороги м. Берегове та с. Астей, а точніше про коригування проекту щодо будівництва об’їзної дороги.

Саме будівництво цієї дороги повинно розгрузити центр міста Берегово та села Астей, відвести з їх вулиць великогабаритні транспортні засоби, які транзитом прямують до Європи та у зворотному напрямку.

Даний довгобуд у планах вже майже 20 років, в його рамках вже розпочинались роботи, однак за браком коштів, невирішеності питань із земельними ділянками під полотном дороги та іншими бюрократичними перепонами завершити цей важливий для Берегівщини, Закарпаття та України в цілому проект не вдається.

обїзн дорога 13.05.2020 2За результатами наради Служба автомобільних доріг у Закарпатській області та фірма-проектант (ТОВ «ВІАКОН Україна») підписали договір на коригування проекту щодо будівництва об’їзної дороги.

В рамках згаданого проекту передбачається побудувати об’їзну дорогу довкола міста Берегово та с.Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка», що дасть змогу збільшити пропускну спроможність останнього та з’єднати міжнародну автомагістраль М-03 із трасою Чоп-Київ одночасно із відкриттям нового пункту пропуску - КПП «Дийда-Берегдароц» на українсько-угорському кордоні.

Це буде потужним стимулом економічного розвитку як регіону, так України загалом.