П'ятниця., 29. травня 2020

бюдж комісія 03.04.202010587Бюджетна комісія районної ради погодила розподіл додаткової субвенції із обласного бюджету

Сьогодні, 03 квітня відбулося позачергове засідання бюджетної комісії районної ради, у якій узяли участь голова ради Йосиф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка. Відкрив засідання голова комісії Тібор Біров, який ознайомив присутніх із порядком денним у якому значилось одне питання – погодження розпорядження голови Берегівської РДА «Про схвалення змін бюджету району на 2020 рік».

Отже, по питанню порядку денного інформувала начальник фінансового управління Олена Ваш, яка розповіла, що відповідно до рішення Закарпатської обласної ради від 18 березня районному бюджету надається додаткова субвенція на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості у сумі 1 млн. 306 тис.грн. (капітальний ремонт АЗПСМ с.Бене).

Крім того, надано кошти іншої субвенції на проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів сіл Берегуйфалу та В.Береги в сумі 180 тис.грн.

Бюджетною комісією також погоджено часткове зменшення обсягів невикористаної субвенції у сумі 446 тис. 900 грн., з яких: надання фінпідтримки приватним навчальним закладам у сумі 359 тис.грн. та кошти на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у сумі 87 тис. 900 грн.

На завершення засідання Іштван Пертушка, голова райдержадміністрації поінформував присутніх про додаткові заходи із протидії поширенню коронавірусної хвороби та подальші плани у цьому напрямку.