П'ятниця., 29. травня 2020

DSC 001510577На Берегівщині побував заступник голови ОДА

Вчора, 02 квітня на Берегівщині з робочим візитом побував Ігор Шинкарюк – заступник голови Закарпатської облдержадміністрації. Разом із головою районної ради Йосифом Шіном та головою райдержадміністрації Іштваном Петрушкою обговорили додаткові обмежувальні заходи, що введені на території області у зв’язку із оголошенням надзвичайної ситуації.

DSC 001910579Так, його було поінформовано при заходи, які вживаються на території району задля боротьби із поширенням коронавірусної хвороби та відмічено, що на даний момент найдієвішими є заходи з недопущення потенційно інфікованих до місць масового скупчення людей.

Заступник губернатора поінформував керівництво району про те, що наразі на території області загалом на самоізоляції перебуває 14200 людей, це ті закарпатці, які повернулися додому з-за кордону. Вони повинні 14 днів перебувати на карантині - уникати близьких контактів із рідними, перебувати в окремому приміщенні, уникати масового скупчення людей. На території району таких осіб налічується 1701.

Після обговорення біля адміністративної будівлі районної ради відбувся збір 4 екіпажів ГУ Нацполіції, які спільно із представниками місцевих органів влади та медиками після інструктажу виїхали у рейд по району задля перевірки як дотримуються берегівчани зобов’язання про самоізоляцію.

Такі рейди з перевірки дотримання самоізоляції - регулярні і проводяться по усій території Закарпатської області.

Слід наголосити, що самоізоляція, масковий режим, соціальна дистанція – всі ці заходи дозволять пом’якшити проходження піку пандемії.

Щоб уникнути нових захворювань та людських жертв, зменшити передачу вірусу COVID-19 – треба залишитися вдома.

Дякуємо за розуміння! Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!