Середа., 01. квітня 2020

сесія 19.03.2020 2Депутатський корпус районної ради попри карантинні заходи зібрався на пленарне засідання позачергової сесії

 

Вчора, 18 березня за пропозицією голови Берегівської райдержадміністрації у зв’язку з ситуацією, яка наразі склалася у нашій державі та в світі з приводу пандемії коронавірусу та з метою запобігання поширенню його на території Берегівського району відбулося пленарне засідання позачергової сесії, яка була скликана головою ради Йосифом Шіном.

 


сесія 19.03.2020 4

На розгляд депутатів було винесено два питання.

По питанню «Про обмежувальні заходи з запобігання поширенню в районі коронавірусу COVID-19» було заслухано Ігоря Цар, виконуючого обв’язки директора Берегівської районної філії Державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України», який інформував присутніх про необхідність рішучих карантинних обмежень. Зокрема наголосив, що найкращим карантинним заходом наразі є самоізоляція та скорочення до мінімуму виходів на вулицю, особливо людям похилого віку, вагітним жінкам та із супутніми захворюваннями.сесія 19.03.2020 3

Про карантинні заходи в Берегівській ЦРЛ ім.Бертолона Ліннера та її готовність до можливого поступлення хворих з коронавірусною інфекцією інформував головний лікар Іван Малеш. Так, він зазначив, 

сесія 19.03.2020 6

що в інфекційному відділенні є 25 стаціонарних ліжок та ще 24 будуть розгорнуті додатково (за потреби), наявні 3 апарати штучної вентиляції легень і є потреба у придбанні ще таких апаратів. Тести на виявлення COVID-19 очікуються на кінець березня. У лікарні заборонено відвідування хворих, тож головний лікар просить віднестися з розумінням до ситуації.

сесія 19.03.2020 7Про роботу первинної ланки охорони здоров’я інформувала головна лікарка КНП «Берегівський центр ПМСД» Руслана Гедєш. Зокрема, вона зазначила, що особи, які повернулися з-за кордону, повинні в телефонному режимі повідомити про це сімейного лікаря.

Щодо роботи органів правопорядку, то заступник начальника Берегівського управління поліції Стефан Кантор інформував, що перед особовим складом райвідділу вище керівництво поставилосесія 19.03.2020 5сесія 19.03.2020 8 задачу чіткого і неухильного виконання заходів комісій з надзвичайних питань та забезпечення його дотримання усіма. Тож у зв’язку із мінами у законодавстві порушники потраплять під штрафні санкції.

По другому питанню порядку денного - по внесенню змін до районного бюджету доповіла Олена Ваш, начальник фіну правління райдержадміністрації. Отже, підтримане депутатами рішення передбачає виділення коштів КНП «Берегівська ЦРЛ» для придбання засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри, необхідного обладнання та доплати медперсоналу, залученому до лікування COVID-19.