Середа., 01. квітня 2020

нарада семінар 20.02.2020 018857

У районній раді відбулася нарада-семінар для керівників органів місцевого самоврядування Берегівщини

20 лютого у великій залі районної ради за головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія та заступника голови районної ради Василя Горвата відбулася нарада-семінар із селищним та сільськими головами району.

На порядку денному було 4 питання, які необхідно було обговорити за участі представників органів виконавчої влади району.

 

нарада семінар 20.02.2020 038860Так, про особливості та підготовку до призовної кампанії 2020 року присутніх інформував Дмитро Куліковський – військовий комісар Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату.

Далі, начальником райфінуправління Оленою Ваш було представлено інформацію про хід виконання місцевих бюджетів.

Про новації у сфері присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна в межах населених пунктів представників органів самоврядування поінформувала Тетяна Петра, начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації.

нарада семінар 20.02.2020 048861Своєрідним представленням можна вважати виступ Євгена Праслова, нещодавно призначеного начальника Берегівського міськрайвідділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області, який говорив про стан пожежної безпеки в Берегівському районі.

Крім того, присутніми піднімалось питання щодо подальшої долі будівництва сміттєпереробного заводу у селі Яноші на що вичерпну та повну інформацію надав заступник голови районної ради Василь Горват, який повідомив, що дане питання розглядалось останньою сесією районної ради, прийнято відповідне рішення, яке надіслано усім сільським та селищній радам.

 

нарада семінар 20.02.2020 028859