Середа., 01. квітня 2020

сесія 14.02.2020 1Сесійний тиждень районної ради

завершився 14 лютого пленарним засіданням під головуванням голови Йосифа Шіна. Порядок денний двадцять третьої сесії був насичений цілою низкою різноманітних питань, серед яких особливе місце посідали питання пов’язані із реформуванням галузі охорони здоров’я.

сесія 14.02.2020 2Відтак, вже на перших засіданнях постійних комісій (11 лютого) депутатів про заходи, які необхідно вживати доповів генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Берегівська центральна районна лікарня ім.Б.Ліннера» Іван Малеш. Зокрема, Іван Володимирович розповів про необхідність внесення змін до програми фінансової підтримки підприємства з тим, щоб лікарня могла узяти участь у міжнародному гранті в рамках міжнародного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014 – 2020» щодо придбання медичного обладнання та проведення капітального ремонту з переплануванням І-го поверху корпусу Б (новий) під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Не менш важливим було питання внесення змін до Статуту лікарні та затвердження фінансового плану на поточний рік.

IMG 20200212 111708Про фінансові показники минулого та внесення змін до планових поточного року комунального некомерційного підприємства «Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на засіданнях постійних депутатських комісій доповідала головний лікар закладу Руслана Гедєш. Крім того, за її представленням затвердили депутати Програму фінансової підтримки КНП «Берегівський центр ПМСД».

Серед планових питань значились питання про хід виконання Програми утримання доріг місцевого значення (інформацію представляв Дуридівка Євген – головний спеціаліст відділу архітектури й містобудування райдержадміністрації), про хід реалізації Програми «Шкільне харчування» (доповідав Василь Лендєл – начальник відділу з питань освіти РДА), а також питання про хід будівництва сміттєпереробного заводу у с.Яноші. По цьому питанню слід сказати, що Берегівська районна рада своїм рішенням 20 жовтня 2017 року уповноважила Європейське об’єднання територіального співробітництва ТИСА (м.Ужгород) виступити головним партнером консорціуму виконавців по конкурсу програми ENI CBC 2014-2020 Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна з метою отримання гранту для завершення проекту будівництва сміттєсортувального комплексу з полігоном у с.Яноші Берегівського району. 10 лютого 2020 року листом №7/2020 Європейське об’єднання територіального співробітництва ТИСА повідомило районну раду про рішення Моніторингової Комісії щодо того, що ЄОТС ТИСА, як головний грантоодержувач, отримало право на втілення вищевказаного проекту. Про подальші кроки щодо продовження роботи у цьому напрямку депутатів було поінформовано на пленарному засіданні.

IMG 20200213 101940Своїм рішенням депутати дали старт реформуванню закладів загальної середньої освіти району. Так, на сесії було оголошено конкурс з визначення опорних закладів освіти серед закладів загальної середньої освіти Берегівського району, затверджено умови відбору опорних закладів освіти, положення про конкурсну комісію та її персональний склад. Дата подачі заяв на прийняття участі у конкурсі – 15 березня 2020 року.

Заслухали депутати звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та внесли зміни до рішення про районний бюджет на 2020 рік. Про вказані фінансові питання детально розповідала на постійних комісіях та сесії районної ради Олена Ваш – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Крім того, депутатами затверджені програми матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату на 2020 рік, розвитку фізичної культури і спорту в Берегівському районі на 2020 рік, сприяння функціонуванню сектору у справах державної реєстрації Берегівської районної державної адміністрації на 2020-2021 роки та сприяння діяльності органу Державної казначейської служби України в казначейському обслуговуванні установ і бюджетів Берегівського району на 2020-2021 роки.

IMG 20200211 112059Серед іншого депутатським корпусом внесені зміни до програм поводження з твердими побутовими відходами у Берегівському районі на 2016-2020 роки, підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2019-2021 роки, профілактики правопорушень та боротьби з злочинністю на 2016-2020 роки.

Завдяки конструктивній роботі депутатським корпусом в цілому розглянуто 25 питань і прийняті відповідні рішення.