Середа., 01. квітня 2020

lorinc 1Берегівська районна рада глибоко сумує з приводу важкої втрати, передчасної смерті колишнього сільського голови села Гать

Леврінца Бейли Гейзовича

Леврінц Бейло Гейзович народився 6 липня 1947року. Свою трудову діяльність розпочав у 1965 році зв’язківцем-сигнальником Львівської залізниці, де працював до призову до лав радянської армії.

Після звільнення із строкової служби з 1970 року працював у Комбінаті побутового обслуговування населення у місті Берегово.

У 1972 році був обраний депутатом Гатянської сільської ради.

З 1973 по 1976 рік працював на Держплемзаводі «Закараптський».

З 1976 року обраний головою виконавчого комітету Гатянської сільської ради, яку очолював майже тридцять п’ять років. З великою відповідальністю ставився до проблем мешканців села, намагався вирішувати їх проблемні питання. Завдяки добросовісному виконанню своїх обов’язків на всіх виборах виборці села максимально підтримували його кандидатуру на голову громади. Перебуваючи на посаді сільського голови, багато зусиль приклав до збереження і розвитку соціальної інфраструктури села, зміцненню оснащення закладів.

За належне виконання своїх повноважень був нагороджений Золотою Медаллю «За досягнення успіхів у розвитку народного господарства СРСР, та відзнаками обласного та районного рівнів.

Користувався Бейло Гейзович заслуженим авторитетом серед керівників області, району, головами місцевих рад та мешканців району.

Пішла з життя чуйна, добра, працьовита людина, добрий сім’янин та хороший товариш.