Вівторок., 02. червня 2020

погодж рада 31.01.2020 1Визначено дату та окреслено коло питань чергової сесії районної ради

31 січня 2020 року за головуванням голови ради Йосифа Шіна відбулася погоджувальна рада голів депутатських фракцій Берегівської районної ради. Участь у роботі ради крім керівників фракцій узяв голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та заступник голови ради Василь Горват.

Виконавчим апаратом було узагальнено усі пропозиції до порядку денного, яких вже назбиралось більше двадцяти.

погодж рада 31.01.2020 2

Крім того, генеральний директор КНП «Берегівська центральна районна лікарня ім.Б.Лінера» Іван Малеш клопотав перед присутніми включити до орієнтовного порядку денного питання внесення змін до статуту підприємства та затвердження його фінансового плану, позаяк ці проекти є нагальними для подальшого реформування закладу та сфери медицини другого рівня у районі.

Директор підприємства «Берег Вертікал» Микола Якимець розповів присутнім про стан справ навколо вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів району та просив додаткового виділення коштів на охорону незавершеного будівництвом заводу з переробки сміття у с.Яноші.

Руслана Гедєш, головний лікар КНП «Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги» інформувала про виконання фінансового плану підприємства за 2019 та представила план на 2020 рік.

Відтак, після жвавого обговорення погоджувальною радою вирішено пропонувати голові районної ради скликати чергову, двадцять третю сесію з пленарним засіданням 14 лютого 2020 року з поч. об 11.00 годині у великому залі районної ради.

погодж рада 31.01.2020 3