Неділя., 16. травня 2021

Повідомлення
Кідьошської сільської ради

Кідьошська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території для об'єкту будівництва «Розміщення багатофункціонального комплексу для відпочинку та кварталу житлової забудови на території Кідьошської сільської ради, Берегівського району, Закарпатської області»».

Мета розробки детального плану території – визначення планувальної організації і функціонального призначення, параметрів забудови території з метою розміщення об’єктів громадської та житлової забудови на території Кідьошської сільради.

Проект розроблено у відповідності до рішення Кідьошської сільської ради від 06.11.2019 року № 355 та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації — Виконавчий комітет Кідьошської сільської ради.

Розробник проекту детального плану території - ФОП Зазулич С.І.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку - ФОП Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Кідьошська сільська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 24 грудня 2019 року на офіційному веб-сайті сайті Берегівської районної ради за адресою: http://beregvidek.gov.ua/, та триватиме до 28 січня 2020 року.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

22 січня 2020 року о 10.00 годині у адмінприміщенні сільської ради за адресою: 90243, Закарпатська обл., Берегівський р-н, с. Кідьош, вул. Шандора Петефі, буд. 57, пройдуть слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в сільській раді.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до виконавчого комітету Кідьошської сільської ради. Адреса: 90243, Закарпатська обл., Берегівський р-н, с. Кідьош, вул. Шандора Петефі, буд. 57, тел. 03141- 6321 6.

Відповідальна особа: Надь Аттіла Олександрович, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Строк подання зауважень і пропозицій становить 35 днів, тобто до 28 січня 2020 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.